PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33999}

Gwałt

Baise-moi
4,1 3 892
oceny
4,1 10 1 3892
Gwałt
powrót do forum filmu Gwałt

Gwałt na widzu...

ocenił(a) film na 3

Bo oglądając to sam czuje się zgwałcony. Ten film jest bardzo surrealistyczny. Wkurza mnie wręcz bezkarność bohaterek, ta ich bezwzględność i w ogóle ludzie w tym filmie są dziwni i nierealni. Najpierw się człowiekowi zdaje, że nie ma tam dobrych ludzi a potem nagle dziewuchy zabijają kogoś niewinnego. Czy naprawdę mnie obchodzi dlaczego i co zrobią dalej? NIE! Bo życzę im już tylko źle a to, że wszyscy wokoło są nieudolni, nie dbają o swoje życie, ludzie zachowują się jak zombie a one jak postacie w grze komputerowej. Przypomina to tragedie grecką gdzie wszystkie poczynania bohaterów prowadzą do śmierci ale... nie ma co to porównanie nawet jest na siłę. Film jest kiepski i kiedyś myślałem, że jest oryginalny ale nie. Jeśli ktoś mi pokazuje nawet skrajną brutalność to powinien chociaż bohaterów obdarzyć w mózgi bo inaczej wszystko pada na dno, Równie dobrze mogli by pokazać dzieciaka kopiącego w mrowisko efekt jest ten sam jednak nawet mróweczki potrafią się odgryźć tutaj mamy zapłon szachisty na koniec filmu gdzie już naprawdę nie obchodzi cie los bohaterek.

użytkownik usunięty
skt84

Bo to nigdy nie miałbyć film wysokich lotów. Powstał po to by dzięki taniej sensacji dał zarobić swoim twórcom ... wiadomo seks i przemoc najlepiej się sprzedają- połącz to w jedno, dodaj kontrowersję i możliwie najlepszą reklamę, jaką jest sprzeciw kościoła ... i juz masz sukces kasowy! ;)
A że się nie spodoba krytykom ... ba, nawet mało wybrednym widzom i ze niektórzy wyjdą z kina w trakcie seansu? Nie ważne! Ważne, że uprzednio zapłacili za bilet! ;)
Ot cała filozofia takich filmów...

ocenił(a) film na 3

Szczerze mówiąc nie widziałem nic podobnego. Zraziłem się z pewnością do Francuzów jeszcze bardziej ale to już inna historia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones