PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6031}

Hannah i jej siostry

Hannah and Her Sisters
7,5 16 631
ocen
7,5 10 1 16631
7,4 24
oceny krytyków
Hannah i jej siostry
powrót do forum filmu Hannah i jej siostry

Tylko niezły.

ocenił(a) film na 6

W filmie bardzo spodobał mi się wątek Mickeya granego przez samego Allena. Może dlatego że sam miałem podobny dylemat życiowy. Reszta była raczej łatwa do przewidzenia, a szczególnie dla tych którzy mieli już styczność z filmami tego autora.

ocenił(a) film na 9
Beizi

Jeden z moich ulubionych filmów Allena. "Tylko niezły" to stanowczo za mało.

ocenił(a) film na 6
hauser

Porównując go z "Zbrodnie w wykroczenia" czy chodź by z "Celebrity" tylko niezły. Po za tym Allen ma wyjątkowy duży dorobek, z pośród którego każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy spojrzeć na olbrzymi kontrast pomiędzy "Wnętrza", a "Przejrzeć Harry'ego". "O gustach się nie dyskutuje".

ocenił(a) film na 6
Beizi

wydaje mi się że po Zeligu Allen się niestety skończył jako wybitny reżyser, robi filmy z taśmy o sobie głównie i swoich pielęgnowanych neurozach

ocenił(a) film na 9
Pani_Blue

Ale takie filmy powstawaly też wcześniej: Annie Hall, Manhattan. B. dobre, moim zdaniem.

ocenił(a) film na 6
hauser

masz rację, te akurat były b. dobre, Annie Hall uwielbiam, może neuroza Allena była mniej popularna w latach 80-tych, ta męska histeryczność, teraz - wydaje mi się - co drugi facet jest taki zakręcony, mimo że przeważnie przystojniejszy... niż Allen.

może też to, co miało wdzięk przed 40-tką (lęki, obsesje, oczytanie), u faceta po 40-tce staje się nie do strawienia (zwłaszcza światopoglądowe poszukiwania) ?

ocenił(a) film na 9
Beizi

"O gustach się nie dyskutuje". ?

http://www.filmweb.pl/forum/PORTAL+FILMWEB.PL/%22O+gustach+si%C4%99+nie+dyskutuj e...%22+Czy+aby+na+pewno+Wielokrotnie+podczas,573931

ocenił(a) film na 6
hauser

Przemyślałem to co napisałeś i stwierdzam że masz racje. Mimo tego uważam że osoby o skrajnie różnych gustach nie powinny dyskutować na temat filmu, może to spowodować jedynie kłótnie a to zazwyczaj nic nie wnosi w szeroko rozumiany świat kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones