PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623521}
4,5 24 720
ocen
4,5 10 1 24720
3,8 11
ocen krytyków
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
powrót do forum filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

Mieć Mikulskiego i Karewicza i odwalić taką chałę... Brak mi słów.

20593

Ocena 4 tylko za Mikulskiego i Karewicza. Reszta to dno i wodorosty.

ocenił(a) film na 4
20593

No niestety popieram

ocenił(a) film na 4
20593

Szkoda że dali się wciągnąć w takie bagno :(

ocenił(a) film na 4
20593

Prawda

ocenił(a) film na 3
20593

Kota szkoda. nawet roli w "Niani" nie powinien się wstydzić. a tu taka buba.

20593

to nie wina aktorów ale wszechobecnego i jakże "fantastycznego" Vegi - jak dla mnie reżysera przez bardzo małe r
wielka szkoda bo obu aktorów bardzo cenię i tylko oni trzymali w tym filmie poziom :)

ocenił(a) film na 8
patty2_p

Mi też mimo wszystko podobał się jeszcze Adamczyk nieźle odwzorował głos i styl Karewicza , dobry występ moim zdaniem.

ocenił(a) film na 3
20593

Szkoda takiego tematu, spartolili niestety

ocenił(a) film na 3
20593

Mieli świetną okazję nakręcić godną kontynuację serialu, zrobili kiszkę kaszaną. Mikulski i Karewicz to jedyne, co ratuje ten film od uderzenia w dno. I już tego nigdy nie naprawią, ponieważ Mikulskiemu się zmarło, a Karewicz ma 95 lat :(

Szypulski i Safjan (scenarzyści serialu) wspominali w którymś programie telewizyjnym, iż od dawna mają gotowy scenariusz filmu o przygodach Klossa, napisany specjalnie pod Mikulskiego i Karewicza w obecnym wieku. I zamiast to wziąć, ew. dostosować i wykorzystać, nakręcić coś bardziej sensownego - to odwalili takie coś... Szkoda. Wielka szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones