PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 482
oceny
6,8 10 1 24482
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

witam, mozecie podac najlepsze horrory z lat 80?
Od dawna tez poszukuje pewnego bardzo starego horroru ktory ogladalem w dziecinstwie i to nadodatek tylko poczatek bo mi rodzice zabronili i teraz chcialbym to nadrobic lecz pamietam z tego filmu tylko to ze na okladce kasety byl jakis dom chyba to byla taka klasyczna amerykanska willa taka drewniana a nad nia byla ogromna czacha. Pamietam poczatek to bylo mniej wiecej chyba tak ze byl sloneczny dzien i jakis chlopak dostal sie do tego domu a tam mieszkala jakas psychiczna rodzina czy cos takiego, okna byl pozabijane dechami i stary facet biegal ze strzelba. Wiem ze to niewiele ale moze ktos kojarzy tytul.

solidsnake1

Witam.
Moim zdaniem chodzi ci o film "W mroku pod schodami". Mam nadzieje że zgadłem. Pozdrawiam!

solidsnake1

tak to ten film -w mroku pod schodami-koleś wchodzi tam z kumplem coś się może uda zwinąć ale dom nie jest pusty... super :))

solidsnake1

jeszcze raz ja,najlepsze horrory z lat 80-tych.jest ich wiele niektóre mają po kilka części.najlepiej było by byś odwiedził stronke horror online lub horror.com.pl tam znajdziesz wszystko na swój temat.a tak od siebie jeśli chodzi o beściaki to EVIL DEAD 1,2 ARMIA CIEMNOŚCI ,THE THING, FRIGHT NIGHT 1,2 , PUMPKINHEAD 1,HELLRAISER 1-8,NIGHTBREED,MARTWICA MOZGU,THE RESURRECTED,NOCNE MARY 1-7,jest tego dużo z mojego spisku polecam PUMPKINHEADA 1.:)))

dzidek63

polecam "piątek trzynastego". ;) oprócz tego może "laleczka chucky", no i wspomniana wyżej "martwica mózgu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones