PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 477
ocen
6,8 10 1 24477
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

jak wyżej. Wytłumaczy mi ktoś ? Czy chodziło o to, że koleś na końcu doznał takiego bólu, że cierpienie Jezusa to przy tym pryszcz ?

ocenił(a) film na 8
Cobra_Choke

osobiscie nie doszukuje się tu głebszego sensu ale może powinienem? dlatego przyłączam się do pytania

ocenił(a) film na 10
ghoul_3

Można to odczytywać na swoje sposoby :) Jednak przede wszystkim była to improwizacja aktora Andrew Robinsona- początkowo miał powiedzieć " f**k you", jednak wpadł na pomysł, by powiedzieć właśnie " Jesus wept", Barker się na to zgodził i zostało, pewnie stwierdził, że wygląda to "cool" :) I mamy jedną z najlepszych scen w horrorze :) Aczkolwiek nie zaprzeczam, że może być w tym swego rodzaju głębia :D

ocenił(a) film na 8
klajsterbelej

ja wiem o co chodzi. Jezus umierajac plakal(doznajac strasznego cierpienia) - bohater w Hellraiserze sie cieszy (tez cierpi strasznie). Jest tu porownanie dwoch zachowan, W Hellreiserze mamy perserwyjnego dewianta, ktory rozkoszuje sie bolem(mowil ze szukal tego jak opowiadal o kostce).
Ja bym powiedzial ze 'Jesus wept'' jest lekka ironia - sprawdzcie jak szeroko sie usmiecha jak go rozrywaja na czesci

ocenił(a) film na 10
amarzec

Tyż prowda :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones