PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 472
oceny
6,8 10 1 24472
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

Skąd się wzięli Cenobici? Chciałbym poznać ich pochodzenie? Kto zbudował piekielne
miasto, a przede wszystkim, czy ono jest wszędzie, tzn. ma jakieś granice? Czy zawsze tym
"światem" rządził Lewiatan? Pytań jest tak dużo...

ocenił(a) film na 7
abcdedcba

A więc odpowiem na wszystkie twoje pytania. Po pierwsze wzieli sie z kosmosu z galaktyki Andromeda. Piekielne miasto zbudował władca piekieł. Nie , nie ma granic. Tak , od zawsze rządził Lewiatan i jego spółka. Poprosze o kolejny zestaw pytań. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

Z Kosmosu ! ? Skąd żeś tą rewelację wytrzasnął ?

ocenił(a) film na 7
jeti

Trochę czytałem o tym.

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

Gdzie? U Barker'a?

ocenił(a) film na 7
jeti

W sieci.

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

A tam, w sieci to równie dobrze mogli by napisać że Cenobici się wzięli z PGR-u.
Też byś to łyknął ?

ocenił(a) film na 10
jeti

Cenobici to tak naprawdę metafora żydowskiego spisku- nie dziwota, że nikt na to nie zwraca uwagi, bo skutecznie większość jest uciszana ;)

ocenił(a) film na 9
klajsterbelej

A to ciekawa teoria !
Mógł byś rozwinąć?

ocenił(a) film na 8
jeti

rozwinięcia nie będzie - zostało uciszone ...

ocenił(a) film na 9
mariol250

Wydaje mi się że ogłuchło w chwili gdy otrzymało pytanie.

ocenił(a) film na 10
jeti

Rozwinąłbym, ale wszędzie widzę obserwujące mnie oczy otoczone pejsami :D

klajsterbelej

Powiesz, że to dla celów edukacyjnych.

TheAmazingPudding

Lewiatan czyli Polska Sieć Handlowa powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową.

ocenił(a) film na 5
Moderatorrr

Dzięki za rozśmieszenie mnie.
Obejrzę ten film, gdy będę miał okazję, bo przypadkiem tu wpadłem, a słyszałem już kiedyś o nim. :D

ocenił(a) film na 8
abcdedcba

Pochodzenie Cenobitów zostaje wyjaśnione ,z tego co pamiętam - w II-iej części : To ludzie którym udało sie złożyć "Kostkę Lamentu" i którzy zostali porwani do piekła i przemienieni przez jego władcę, Lewiatana- w demony.
W odróżnieniu od"Obdartych ze skóry", prawdopodobnie od początku wiedzieli w co się pakują i przygotowywali do przemiany jak np doktor Channard-.
W każdym razie- zapraszam do "dwójki"

użytkownik usunięty
abcdedcba

Czy aż tak ważne jest to skąd się wzięli Cenobici? Film swoim mrokiem i "obrzydliwością" ma przede wszystkim "grać" na emocjach i wyobraźni widzów. Historia zawierająca tajemnice jest bardziej fascynująca i skłania do własnych przemyśleń i o to w tym filmie chodzi. Kolejne części to dla mnie pomyłka, która "odarła" historię z klimatu, odkrywając i tłumacząc "łopatologicznie" wszystko to, co powinno zostawić się nam, czyli widzom.

abcdedcba

Cenobici byli , są i będą. Nie zadawaj pytań na które nie chcesz znać odpowiedzi.

ocenił(a) film na 9
abcdedcba

Oni już po Ciebie idą... Strzeż się gwoździ, haków, noży, brzytew!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones