PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812069}

Hex

3,4 910
ocen
3,4 10 1 910
Hex
powrót do forum filmu Hex

Koszmar.

ocenił(a) film na 1

Rzadko zdarza mi się oceniać "horror" w ten sposób, ale film był naprawdę tragiczny. Ten tytuł nie broni się absolutnie niczym.
Oglądałem ten tytuł na maratonie i przyznam, że samo początkowe wprowadzenie było nawet w porządku, widz mógł się jeszcze łudzić, że fabuła ma jakiś potencjał. Niestety, każda kolejna minuta sugerowała nadejście nieuchronnej katastrofy. Historia... właściwie nie ma sensu, ciężko też z prowadzeniem tu jakichkolwiek ciągów przyczynowo-skutkowych, pełno jest nadszarpniętych wątków, które nigdy nie doczekały się rozwiązania. Podczas oglądania widz się głównie irytuje, bo ma wrażenie, że ciągle podsuwane mu są jakieś urywki bez kontekstu, bo fabuła jest aż tak nieumiejętnie prowadzona.
Postacie raczej stereotypowe, niektóre wręcz karykaturalne, w sumie nie posiadają za bardzo cech osobowości, czy czegokolwiek. Bardzo razi również to, że głównej kobiecej postaci przydzielono tak drewnianą aktorkę, że to naprawdę kaleczy oczy.
Szczerze? Jeśli ktoś szuka tutaj horroru, to z pewnością go nie znajdzie. Film mógłby się podobać może wyposzczonemu fanowi erotyki, choć i tu mam wątpliwości, bo i to jest koszmarne, już lepiej sięgnąć po pierwsze lepsze cokolwiek z półki "dla dorosłych" w podrzędnym kiosku. Na plus mogą tu być co najwyżej ujęcia egzotycznego kraju, ale szanujmy się- lepiej odpalić sobie National Geographic i się napatrzeć niż tracić czas na ten gniot.

ocenił(a) film na 1
VincentUroboros

Myślałem, że skoro film osadzono w Kambodży, to wykorzystają do czegoś historię kraju, nawiążą jakoś do lokalnych wierzeń. Nie wiem, no że po coś to się będzie działo w Kambodży. Niestety, film równie dobrze mógłby się rozgrywać na Florydzie. Aktorzy pomyłka, scenariusz nieporozumienie.

ocenił(a) film na 4
VincentUroboros

Pewnie ponad setkę gorszych widziałem ;) Dla mnie dużej tragedii nie było. Jednak każdy ma inne kryteria oceny :)

ocenił(a) film na 2
VincentUroboros

Potwierdzam ten film to dno.Początek nawet bardzo fajny,ciekawie się oglądało.Później to już tragedia.Fabuła robi się tak głupia,że tylko się spogląda na zegarek i patrzysz jak czas ucieka oglądając te głupoty.Na plus jedynie piękny krajobraz dookoła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones