PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812069}

Hex

3,4 910
ocen
3,4 10 1 910
Hex
powrót do forum filmu Hex

Obejrzałem go na maratonie horrorów, i było to miłe zaskoczenie. Oceny 3.5 a film zaskakująco dobry. Piękne zdjęcia zachęcają do odwiedzenia Kambodży, dobra gra aktorska, szczególnie głównej bohaterki która przy tym jest bardzo urodziwa i film ma w sobie dużo fajnej erotyki, sam film nie banalny, przykuwa uwagę, ma swój klimat, może nie jest to horror który straszy, ale do tego ciekawe zakończenie. Naprawdę było warto.

pjacek26

Mam nie sugerować się ocenami, tylko Twoim zdaniem? A kto Ty? Alfa i Omega?
Ps-,,Piękne zdjęcia zachęcają do odwiedzenia Kambodży'' To film to jest, czy reklama turystyczna?

ocenił(a) film na 7
jeti

przez kiepskie oceny filmu, niejednokrotnie go sobie odpuszczamy, jak widać niekiedy ze szkodą dla nas samych, obejrzyj ten film jeśli masz taką możliwość, to wtedy możemy podyskutować merytorycznie

jeti

Nie sugerujcie się, bo mnie sie podoba, albo nie podoba zawsze mnie to śmieszy. Można też za pomocą znajomych albo klakierów nabrac kogos, że to film swietny. https://www.imdb.com/title/tt6143782/

jeti

Nie rozumiem tej złośliwości. Jemu się podobał, więc zachęca. Po prostu zobaczył tyle negatywnych ocen i zareagował. Chyba każdy z nas tak ma.

ocenił(a) film na 3
pjacek26

Uwierzyłem Twojej opinii i się rozczarowałem.

ocenił(a) film na 7
Malkontent46

Przykro mi że się zawiodłeś, nie napisałem że film wgniata w fotel, ale to solidnie nakręcony i ciekawy typ horroru, który obejrzałem z przyjemnością i zainteresowaniem. Ja zawiodłem się filmach typu "Mother" czy "Suspiria" więc powinniśmy bardziej kierować się własnymi preferencjami filmowymi niż ocenami.

ocenił(a) film na 1
pjacek26

Pewnie pracujesz u dystrybutora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones