PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Nie będę nikogo zachęcał do oglądania, bo to indywidualna sprawa każdego, nie chciałbym żeby ktoś później mnie zwymyślał:). Ja jako człowiek, który bardzo lubi sposób żartów tych Panów oceniam ten film dość wysoko bo na 6. Natomiast pomimo że jak juz wspomniałem lubię taki alternatywny humor i po prostu dobrze go czuję to jednak nawet mnie krótkimi momentami ten film nudził. Stąd nie oceniłem go wyżej ponieważ uważam że Borusińskiego i Basińskiego stać na więcej. Stać ich na zrobienie filmu w którym nie odejdą od swoich ideałów a zarazem nie znużą widza. Niektórzy piszą że to film kompletnie bez sensu, bez gry aktorskiej, i w ogóle najgorszy. Z tym nie można się zgodzić, bo ludzie którzy tak piszą po prostu przechodzą obok tego filmu, nadają na zupełnie innych falach, nie widzą sensu, który jest i istnieje on w grypsie, w manierze, w mimice, w mowie ciała. Myślę że istotne w odbiorze tego filmu jest także podejście do życia każdego z nas. Dlatego to chyba film dla ludzi o specyficznych cechach, nie wiem może o mniej pragmatycznym pojmowaniu wszystkiego co nas otacza. Nie sprowadzaniu wszystkiego do postaci gdzie 2+2 jest 4.

m_listkiewicz

Właśnie oglądam - humor specyficzny - taki - w sumie życiowy ;) Oglądam pierwszy raz, jak dla mnie może być - ale to jak z humorem Monty Phytona - jedni kochają, drudzy nienawidzą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones