PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 314
ocen
5,1 10 1 11314
5,3 9
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Obejrzałem tylko z 20 minut filmu, więcej nie dałem rady. Można jajko znieść na tym filmie.
To jest najbardziej bezsensowna i nudna komedia jaką widziałem. Zraz pewnie mnie (za
wyrażenie tylko swojej opinii) zjadą z góry na dół wielcy miłośnicy kina. Ale mam nadzieję, że
dużo rozsądnych ludzi podzieli też moje zdanie, że na ten film po prostu szkoda czasu.

ocenił(a) film na 2
przemczar93

zgoda, ja chyba jakoś dotrwałem do końca ale oglądałem na trzy razy 2/10.

przemczar93

hmmm jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą :)
Cieszę się, że nie zaliczam się do tych "rozsądnych", bo jedyne warte obejrzenia komedie robi Woody Allen bo są mądre i inteligentne --__--''
krytykujesz ludzi ktorym podobał się ten film, ale jak ktoś Ciebie zacznie krytykować to już, tu twoje słowa, "wielki miłośnik kina"

przemczar93

W pełni się zgodzę gniot jakich mało, pamiętam jak byłem na tym gniocie w kinie, to ludzie wychodzili po 20-30 minutach z sali, sam nie wiem jakim cudem obejrzałem to coś do końca, ale jak widzę zachwyty że ktoś oglądał ten film naście razy to zastanawiam się co poszło nie tak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones