PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104163}

Historie kuchenne

Salmer fra kjøkkenet
7,5 8 448
ocen
7,5 10 1 8448
7,2 4
oceny krytyków
Historie kuchenne
powrót do forum filmu Historie kuchenne

W poniższym linku dyskusja na temat filmu autorstwa mojego i kolegi. Zapraszam do wysłuchania i komentowania fanów filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=Nhv8PaiPuTU

ocenił(a) film na 9
rafal_domagalski

Tego nie da się słuchać, dwóch facetów streszcza film i to wystarczy do wyłączenia ich wynurzeń.

ocenił(a) film na 10
Beel

Tzn.? Mamy mówić o filmie nie streszczając go? Bez opowiadania fabuły? To by było bez sensu chyba. Mógłbyś rozwinąć?

ocenił(a) film na 9
rafal_domagalski

Oczywiście bez streszczania filmu na forum.

ocenił(a) film na 10
Beel

No to w końcu chodzi o to, że wstawiłem to na forum czy że w podcastach nie powinno się streszczać fabuły filmu? Bo nie mogę zrozumieć zarzutu.

ocenił(a) film na 9
rafal_domagalski

Jesteście niestrawni. Was się nie da słuchać i dlatego każdy amator „Historii kuchennych” będzie omijał Was szerokim łukiem. Ja nabrałem siẹ tylko trochę.

ocenił(a) film na 10
Beel

A umiesz napisać coś poza tymi inwektywami? Może coś konstruktywnego dla odmiany? Tak, żebyśmy się czegoś nauczyli?

ocenił(a) film na 9
rafal_domagalski

Napisałem wyraźnie: „szerokim łukiem”.

ocenił(a) film na 10
Beel

Dobra. Widzę, że nie potrafisz zrozumieć prostych komunikatów. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 9
rafal_domagalski

Szkoda czasu było już tydzień temu. Ale się dogadaliśmy.

ocenił(a) film na 10
Beel

No tak. Jesteś chamem, który nie potrafi zrozumieć znaczenia wyrażenia "konstruktywna krytyka".

ocenił(a) film na 9
rafal_domagalski

A przecież przyznałeś, że łuk ma tak tak duży promień, że szkoda czasu na jego szukanie. A ni stąd, ni zowąd go znalazłeś i odkryłeś na nim nierozgarniętego chama.
A inne chamy nawet nie zwróciły na Ciebie uwagi!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones