PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 596
ocen
7,2 10 1 245596
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Właśnie wróciłem do domu z seansu w Kinie (Mieszkam w Niemczech, NRW Euskirchen) mógł bym dużo pisać o tym filmie aczkolwiek nie chcę wam spoilerować więc jeżeli któryś z was jest koniecznie ciekawy niektórych scen czy też faktów mogę odpowiedzieć. Od siebie dodam tylko, że efekty 3D są epickie i naprawdę minusy całości mógł bym wyliczyć na palcach jednej ręki natomiast pozytywów jest cała masa. Tak więc jeżeli ktoś nie może się doczekać i ma konkretne pytania mogę odpowiedzieć :)

darkar1998

Pojawił się Beorn? Jego walka była epicka? Nie zawiodłeś się na scenach z jego udziałem? :)

ocenił(a) film na 10
Qba25

Aż 6 sekund :/

ocenił(a) film na 3
darkar1998

Spoko, większość jeszcze około tygodnia bądź dwóch poczeka. Ja oglądnę film już jutro. Miałem nie wybierać się w podróż ale okazja jest więc jutro również obejrzę a wtedy będziemy się mogli wymienić opiniami. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
JBridges

Beorn był jego wejście epickie ale sama gościna na ekranie diabelsko krótka. Serio zjawił się na spoiler orłach razem z Radagastem zeskoczył na orków zmieniając się w bestię pozabijał kilku i tyle go było w tym filmie. Mam nadzieję, że wersja reżyserska przyniesie coś więcej bo postać epicka.

darkar1998

A jaka rola była Radagasta ? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JBridges

Mam prośbę :) Jak wrócisz z kina to napiszesz swoją recenzję bez spoilerów? :)

ocenił(a) film na 3
Imitation

No jasne, no problemo.

JBridges

I jak Ci się podobał film? :D

ocenił(a) film na 3
Imitation

Napiszę dzisiaj recenzję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
spycialec

Ile ty masz synu lat,aby w tak ordynarny sposób mówić o kobiecych piersiach?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
spycialec

Patrząc na twoje posty można stwierdzić,że starzy odwalili sztukę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
spycialec

proszę cię nie udzielaj się bo jesteś tutaj dosyć zbędny zrozum że, jesteś żałosny nikt na tym forum od dziś nie będzie gadać ja o to wnioskuje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
spycialec

Zgłosiłem Twoje wypowiedzi do administracji. Najprawdopodobniej zostaniesz zbanowany. Miłego wieczoru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
spycialec

Nazwałeś innego użytkownika "śmieciem". Jest to obraza, która dyskwalifikuje Cię jako użytkownika portalu. O jakiejkolwiek rozmowie z taką osobą jak Ty nie może być mowy. Moja wiadomość była jedynie kurtuazyjna i nie zamierzam kontynuować z Tobą jakiejkolwiek polemiki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
spycialec

Ty też nie jesteś człowiekiem wielki bobie. Jesteś irytujący powiem ci więcej. Obrażanie kogoś bo ocenia sobie filmy jakie mu się podobają, jak chce. To ty uważasz że to jest w porządku. Mój drogi za takie obrażanie nie tylko, skreśla cię, jako użytkownika tego forum, ale podchodzi pod karę w łamaniu prawa i to jak się odzywasz do kobiet.

Przykład Belief oraz jak potraktowałeś użytkownika katedra. Ja w najbliższym czasie zgłoszę twój profil na policję. Bo podejrzewam że nie tylko jesteś niezrównoważony psychicznie ale także i zboczeńcem. Co już podchodzi pod poważne przestępstwo.

Także więcej do ciebie nie piszę i nie zapraszam do rozmowy, bowiem ja cię tylko ostrzegłem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
spycialec

ehhh a tobie mówić to jak do ściany.

Powiedz mi czemu zablokowali ci konta

George Patton, Wielki Bob, Hroghtar i jeszcze tam jakieś było. Mój drogi to idz se na policje. Zawsze to sprawiedliwość jak dostaniesz mandat.


A idz se skarżyć sam zacząłeś wyzywać innych mój drogi wielki bobie. Twoje komentarze wskazują że jesteś nikim. Jak ci polska nie pasuje to wypad do niemiec i tyle. Tam znajdziesz ludzi z swoim poziomem IQ chociaż nie sądzę że ktoś dorówna skoro poziom twojego IQ jest poniżej 0 czyli normy. George Pattonie.

No przynajmniej Honorowo przyznałeś się że jesteś szowinistą. Mój drogi Hroghtaru aka wielki bobie, nie masz prawa nikogo obrażać bo nikt ci takiego prawa nie dał. Mózg kobiety jest mniejszy haha toś wylał teraz.... może i jest mniejszy ale mimo iż jestem facetem kobiety drogi spycialcu dojrzewają od chłopaków dużo wcześniej.

Jesteś skończony w tej chwili po tym co tu napisałeś ah zapomniałem ty już byłeś skończony wcześniej po utracie konta George Patton.

Idiotą jesteś ty sam i po raz kolejny pytam jaki sens jest w tym że tu jesteś??? osoby o pokroju jak sobie cenisz twojego wysokiego IQ (nie powiedziałbym) nie marnują czasu na filmy na filmweba. Tylko wiesz co robią?

Planują założenie rodziny, planują studiować, mają ambicje, pracują a z tego co widzę ty nie spełniasz żadnego wymogu. Tych cech. Jesteś zwykłym 16 letnim gimnazjalistą który siedział dwa razy-trzy razy w tej samej klasie.

Dorosły facet się tak nie zachowuje. A Obrażając innych zaprzeczasz samemu sobie że twoje IQ nie jest takie jak je cenisz jesteś żałosny. Może miałeś ciężkie dzieciństwo nie wnikam zdarza się ale pora to zmienić i iść się leczyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Szopen_91

Daj mi link do tego admina na priv. Widzę że jest bardzo dobry mam jednego w znajomych ale nie wiem czy reaguje na moje zgłoszenia.

ocenił(a) film na 6

Weź go zignoruj albo zgłaszaj (jak chcesz), ale bez sensu jest wdawanie się w dyskusję. On ma przypływ adrenaliny jak zobaczy, że ma powiadomienie na filmwebie. Zresztą, ktoś mu to kiedyś na tym forum powiedział! To jest syndrom dziecka, jak go zignorujesz to kopnie wiaderkiem w piaskownicy i pójdzie dalej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
calays

Wiem wiem. Miałem na myśli że coś to da w każdym znajdzie się odrobina dobra ale widać jednak nie każdym. Czyli nie tylko ja mam podejrzenia że on jest 16 letnim dzieckiem który się wyżywa na innych bo został trzy razy w gimnazjum tej samej klasie :)


Zresztą dobra stop koniec tematu :) czytałaś może recenzję

Katie, JBridgesa uważam że świetne recenzję poprawili mi Humor :) także wiesz sądzę że skoro dla nich film był ok to ja wystawię między 8-9/10 i Dol Guldur choć mało świetnie wypada słyszałaś :)

Dobra skończ już. Po raz kolejny złamałeś regulamin! I po raz kolejny zbanują cię za to samo.

użytkownik usunięty
sentia

spycialec też go złamał i także dostanie bana za to samo. Dziewczyno co ty do mnie masz kurdę idzie nowy rok a czepiasz się mnie. Niby mówisz że to forum cię nie interesuje właśnie widzę. Broniłem cię nawet bo wiem że jesteś ok ale uważaj sobie co chcesz. A spycialcowi zwróć uwagę bo święty nie jest

Mam naprawdę głęboko gdzieś czym mnie broniłeś czy nie. Tak będę się ciebie czepiac bo gdybyś chociaż pisał z sensem to dało by się jeszcze znieść twoje dziecinne posty. Ale twoje posty same sobie zaprzeczają...

użytkownik usunięty
sentia

No dobra przyznam się że moje posty nie mają sensu i są dziecinne ale helo nie będę patrzeć jak on obraża kobiety, wiem że różne typy chodzą po internecie, a z takimi trzeba ostrożnie, szczególnie na facebooku.

Wracają do moich wypowiedzi są dziecinne bo mam problem z pisaniem. No nic nie poradzę, każdy z nas ma problem. Ja na przykład umiem ładnie i płynnie mówić. Jestem kulturalny, uprzejmy. No nie ważne gdybyś poznała człowieka z innej strony, powiedziałaś byś no nawet nie jest tak zły :). A jeszcze co do spycialca póki on nie przestanie obrażać kobiet to ja, mu nie odpuszczę ale za nim coś napiszę 2 razy zastanowię się czy to ma sens.

W każdym bądz razie nie będę się przychlebiać. Bo jak mawiał Samug "pochlebstwa nie pomagają". Zresztą nie ważne.

W każdym bądz razie życzę ci wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku każdemu trzeba złożyć życzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Żenujące.

ocenił(a) film na 7
spycialec

Jak ty jeszcze filmu nie widziałeś.Przestań trollować i idź stąd.

ocenił(a) film na 4
darkar1998

Jest Rivendell w drodze powrotnej?

ocenił(a) film na 9
Belief

Nie ma, niestety Elrond pojawia się tylko w Dol Guldur i tyle go było. A o Rivendell nic. A i jeszcze radze ignorować trolla post wyżej.

ocenił(a) film na 4
darkar1998

Ech :( Tak się domyślałam :( szkoda.

Znany mi jest spycialec bardzo dobrze :) z tego oraz innych kont

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
spycialec

Tzn. że chodzisz jak na nim "siedzisz" tak? Nie bardzo rozumiem na czym polegają piesze konta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
spycialec

Tak cie dawno nie było i myślałam że bana dostałeś i wrócisz jako ktoś nowy :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
spycialec

You made my day.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones