PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 754
oceny
7,2 10 1 245754
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Na gorąco powiem, że dodane sceny z Beornem oraz Dol Guldur naprawdę wiele wnopszą. To dalej nie jest film na ocenę 8 ale tak gdzieś 7,5. Cóż kiepskiego scenariusza nie poprawią. Ale jeśli chodzi o same sceny rozszerzone to są bardzo dobre. Dziwi mnie, że takie bzdety jak Legolas I tauriel były w kinówce a nie było tych z rozszerzenia.

ocenił(a) film na 9
JBridges

Można wiedzieć gdzie widziałeś ;)

ocenił(a) film na 3
Marcin30

Widziałem na 40 calowym monitorze tuż po downloadzie. :)

JBridges

gdzie pobrałeś? :(

ocenił(a) film na 3
Imitation

Wysłałem Ci link

JBridges

Dzięki! :D

ocenił(a) film na 10
JBridges

Mógłbyś też mi wysłac?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
Gorkin

i mi? ;)

ocenił(a) film na 7
Masler

ok, już nei trzeba ;D

ocenił(a) film na 8
JBridges

Gdzie to niby oglądałeś ?

zioleklukas

dodane sceny mozna juz znalezc w sieci przeciez

ocenił(a) film na 10
ywis21

To prześlij linka w wiadomości jak się da oglądnąć

ocenił(a) film na 3
JBridges

Po powtórnym seansie z wersją extended, stwierdzam, iż pierwsza połowa zyskuje niepomiernie. Druga natomiast tak jak w przypadku kinówki dołuje, mimo iż dodano ciekawe sceny w Laketown oraz kapitalnie inną wersję Dol Guldur. Jeszcze się zastanowię czy dać 8 :)

JBridges

Sam chętnie obejrzę, ale przydałyby mi się angielskie lub polskie napisy, ma ktoś może jakieś namiary? Póki co znalazłem tylko portugalskie:d
Z góry wielkie dzięki!

ocenił(a) film na 4
pacman_old

Możliwe że jeszcze nie ma napisów polskich skoro to nowość. Jest tylko wersja 720p?

Anthrax91

Napisy są na pewno w iTunes i innych serwisach z oryginalną wersją cyfrową, ktoś musi po prostu je wrzucić do sieci;)

ocenił(a) film na 9
JBridges

I już jestem po seansie wersji extended :) kapitalne sceny w Dol Guldur , teraz pozostaje tylko czekać na Bitwę Pięciu Armii :)

ocenił(a) film na 3
Marcin30

Nice :)

JBridges

A gdzie można to pobrać????

JBridges

Fajnie

ocenił(a) film na 7
JBridges

A gdzie można to pobrać?

ocenił(a) film na 3
OpiMaster

wyslij mi zaproszenie to na priva wysle

użytkownik usunięty
JBridges

Właśnie obejrzałem pobieżnie wersję EE :) Moim zdaniem tylko ta wersja powinna być oglądana i brana pod uwagę jako oficjalna, kinówka to taki "early acces" xD Niektóre wycięte momenty są krótkie i trudno wyłapać, np. drozd na płaskowyżu przed krajobrazem na Dale, albo Bilbo ręczący za Thorina w Mieście na Jeziorze, nie mogę znaleźć gdzie jest moment w którym się pojawia Elrond, wie ktoś? :P

Duży plus za scenę z Beornem, kiedy kolejne krasnoludy wychodzą, choć trochę brak logiki bo Beorn wszedł wcześniej w nocy do domu i chyba zauważył że ma gości :) Dodatkowe sceny w Mrocznej Puszczy są bardzo klimatyczne, dają poczucie odlotu jaki miała kompania. No i Dol Guldur, bardzo ciekawa scena, w której wręcz dało się wyczuć klimat Silmarillionu (oszalały więzień mrocznego władcy) - co ciekawe to nie do końca wycięta, ale alternatywna wersja (niektóre sceny są takie same, tylko są wycięte postaci, dodane dialogi itd). Bardzo fajna też scena, gdy Gandalf wspomina Beornowi o grobowcach w Rhudaur (pokazany pochówek przyszłego Upiora?).

Elronda jednak nie ma.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Gdzieś czytałem, że pojawia się jako retrospekcja/wspomnienie, coś jak Galadriela przy wejściu do Mrocznej Puszczy, także do mogą być 2 sekundy.

Nieaktualne.

ocenił(a) film na 7
JBridges

Wyślij link :P

ocenił(a) film na 7
Thranduil231

Właśnie, też poproszę, bo juz nie moge wytrzymać :D

użytkownik usunięty
matbyd93

Ludzie nikt wam nie wyśle linka trzeba pokombinować, polecam google.pl

Ja moge wysłać :)

użytkownik usunięty
kamilxxx09

A mi też możesz wysłać link? Bo szukałem w google, ale nie znalazłem nic konkretnego.

Ale z czym? Z wersją rozszerzoną?

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Dokładnie o to mi chodzi. Byłbyś tak miły? :)

na cda chyba jest już od dawna.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

No właśnie niestety nie ma. Oficjalnie wersja rozszerzona będzie miała premierę dopiero w tym miesiącu, ale skoro już w październiku 2014 wyciekły nowe sceny, to chciałbym je obejrzeć.

Słucham? Wersja rozszerzona Pustkowia już dawno weszła do sklepów, dokładnie w listopadzie tamtego roku.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

jemu się pomyliło z filmami, bo jest to temat o EE pustkowiu na forum BOFA

użytkownik usunięty

fora ci się pomyliły :D to jest temat dotyczący pustkowia EE na forum Bitwy

użytkownik usunięty

Faktycznie, nie zauważyłem xD

użytkownik usunięty

spoko :)

ocenił(a) film na 3
Thranduil231

Dostałeś, bo chyba podałęm wielu ludziom i może kogoś pominałem?

ocenił(a) film na 7
JBridges

Jakoś nie dotarło :o Spróbuj wysłać jeszcze raz jeśli możesz :)

JBridges

O ten ma fajnie ;) ja szukam i nic szkoda ;(

ocenił(a) film na 9
JBridges

I jest coś na 15+ ?

ocenił(a) film na 7
Han12345

Dołączam się do pytania.

użytkownik usunięty
Han12345

Władca na jeziorze je jądra :D

ocenił(a) film na 7
JBridges

czy możesz mi też ten link podesłać (jeśli możesz) ?

ocenił(a) film na 6
JBridges

Po obejrzeniu kinówki Dos miałam właśnie takie wrażenie ( i napisałam nawet kiedyś to na forum), że ktoś wybrał złe sceny do tej części - wpakowano wiele scen, które mogły pojawić się w rozszerzeniu ewentualnie, a w EE pewnie są fragmenty, które lepiej sprawdziłyby się w kinowej. I po komentarzach ludzi widzę, że chyba tak jest. Ciekawe, ile interesujących fragmentów jeszcze zostało odrzuconych, a których pewnie nie zobaczymy wcale.
P.S. Czy ja mogłabym również poprosić o link?

ocenił(a) film na 6
Pani_Zima_1989

Pamiętam, pisałaś o tym. Zresztą to widać, że film miejscami jest pocięty, sceny czasem wyrwane z kontekstu. Nie widziałam jeszcze rozszerzenia więc dalej się nie wypowiem.

Pytanie ogóle, ktoś wie gdzie można znaleźć film oprócz półki sklepowej ? ;p

calays

Piracki (Michael) Bay : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones