PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 771
ocen
7,2 10 1 245771
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Zachęcam do merytorycznej dyskusji o nowym trailerze:

https://www.youtube.com/watch?v=GHCcakO15WA

użytkownik usunięty
Oro

No więc może ja zacznę, dla mnie trailer średni... nie wiem po co rozszerza PJ postać Legolasa. Nie tego oczekiwałem.

Ten jego numer podczas walki bardzo mi się nie podoba... zaraz sam będzie umiał latać ...

ocenił(a) film na 5
wort801

Niestety przesadzili, Legolasowi podczas lotu do góry nogami nawet strzały nie wypadły z kołczana.

Elf_Noldor

Pewnie ma jakiś specjalny :)

użytkownik usunięty
Elf_Noldor

Jackson przesadził w ogóle dając mu tak dużo czasu... żenua :P

użytkownik usunięty
wort801

mi też się nie podoba... jak mogli rozszerzyć z nim sceny jeszcze takie kretyńskie, jeszcze żeby przed Gundabadem albo inna scena, a tu rozszerzają kretyńską scenę... no błagam nawet w Harrym Potterze czegoś takiego nie było, a tam posługiwali się magią ehhh porażka co Jackson zrobił.

A tu patrzeć w tej wersji będzie więcej takich bez sensu scen ...nie wiem czy chce to oglądać :)

użytkownik usunięty
wort801

ja obejrzę na necie, no chyba że dadzą Dol Guldur i rozszerzyli by ten koniec to może bym zmienił zdanie i poszedł na maraton ale wydawać 100 złotych na ten skok na kasę już nie zamierzam...

Ja chyba też w necie jak na razie mnie to nie zachwyca a w tym roku mam na co wydawać moją pensje ...

użytkownik usunięty
wort801

Dokładnie, ja na trylogię SW, maraton Igrzysk, oraz jak będzie maraton SW :)

No właśnie na SW poza tym ja jeszcze na Marvela i DC (sorry że nie na temat )

użytkownik usunięty
wort801

ja tak samo :) nie no spoko mi to nie przeszkadza nie ma co się rozpłakiwać nad rozlanym mlekiem. Peter sam sobie winien że fani mają gdzieś EE bo oszukał widzów do tego stopnia że boją się kolejnego naciągania na kasę to smutne ;(

użytkownik usunięty

usuneli mu konto.. ha

Sam sie zgłosił. teraz będzie pisał z Flower_34

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Czemu?

Nie mam pojęcia. Zgłaszał jakieś tam swoje multikonta i postanowił też zgłosić swoje głowne Maniakowy_Fan. Nie wiem po co.

ocenił(a) film na 5
Oro

W jednym z materiałów behind scenes widziałem, chyba na monitorze jakiegoś komputera w studiu Jacksona elfy skaczące po trupie trolla, mam nadzieję że się to pojawi w EE, ogólnie scen batalistycznych szczególnie z pola przed ereborem było mało.

Elf_Noldor

Tak, było coś takiego, ale to były chyba krasnoludy :) Myślę, że to ten, co wpada do zamarzniętej rzeki.

użytkownik usunięty
Elf_Noldor

To przed Ereborem będzie widać to w tym trailerze elfy chyba użyją łuków :)

Elf_Noldor

3:16

https://www.youtube.com/watch?v=UQpYbaQB-8c
Na bank krasnoludy, bo widzę tam Doriego :)

ocenił(a) film na 9
Oro

Trailer moim zdaniem jest bardzo dobry, choć szkoda, że nie jest poświęcony wyłącznie Bitwie 5 Armii.
Pozostaje cierpliwie czekać do premiery by przekonać się, czy faktycznie te 20 minut zostanie dobrze wykorzystane :) Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze jakiś trailer, ale właśnie tylko trzeciej części filmu poświęcony. Obecny traktuję jako bardzo minimalistyczną zapowiedź...

użytkownik usunięty
khazad7_2

wydaje mi się że będzie :) i pokażą go przed maratonem Lotra 11 września.

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Właśnie, dlaczego nie ma trailera tylko do tej części. Wszystko takie pomieszane. W ogóle w tamtym roku w sierpniu wypuścili jedną scenę a teraz tylko trailer i to do wszystkich części, gdzie sceny dodatkowe ciężko wyłapać, jeśli ktoś filmu nie oglądał setki razy. W pierwszej chwili tylko Legolasa i te wózki wyłapałam. Ale jeśli chcą znów Hobbita puszczać w kinach, to raczej na scenę nie ma co liczyć.

użytkownik usunięty
Belief

ona będzie :) to jest zwiastun maratonu trylogii EE dlatego to jest pomieszane :)

użytkownik usunięty
Belief

a to nie jest ten trailer co został oceniony :)

ocenił(a) film na 9

To chyba właśnie ten.... natomiast pozostaje zagadką ten klip/trailer, co trwa niecałe 2 minuty. Czuję, że to właśnie może być treść całkowicie poświęcona B5A... i oby tak było.
No ale do 20 października do wersji cyfrowej już niewiele czasu :) Zatem w pewnym momencie te wszystkie plotki, krótkie filmiki etc. nie będą miały żadnego znaczenia. Premiera tuż tuż ;)

użytkownik usunięty
khazad7_2

To raczej nie ten bo to jest trailer maratonu który będzie 5, 7 i 13 pazdziernika kolejno Niezwykła Podróż, Pustkowie Smauga i Bitwa, a ten co dostaniemy to będzie trailer dvd/blu ray no ale co za różnica ten czy inny, do 20 pazdziernika został tylko niecały miesiąc więc i tak pewnie wkrótce coś zobaczymy :)

użytkownik usunięty
Oro

Powtórzyłbym tekst o przekraczaniu granic ale mi się nie chce.
Zwiastun bardzo niezadowalający. Jeszcze więcej absurdów, jeszcze więcej Legolasa, CGI trolla w 1:30 to kpina.

Szkoda... A może jednak, nie wszyscy to przeczytali.

użytkownik usunięty
Oro

Hmm? Za długi żeby go pisać jeszcze raz.

użytkownik usunięty

mówiłem że z tym trollem to kpina to pan Banner powiedział że mam sobie wbić do głowy że to jest dobra scena... niestety nie jest widzę że wargów nie mamy i wygląda na to że wargów zastąpiono trollami, jeszcze brakuje że piąta armia to trolle, to po prostu głupota będzie...

ocenił(a) film na 5

Wargowie chyba będą, przynajmniej te 2 w scenie z rydwanem.

użytkownik usunięty
Elf_Noldor

nie widzę ich w trailerze widzę tylko idiotyczną scenę ze skaczącym trollem na zamarzniętą rzekę... Porażka

użytkownik usunięty
Elf_Noldor

jeszcze raz sprawdziłem nie ma wargów

użytkownik usunięty

Zwróć jeszcze uwagę na strzały w 1:28. Co to ma być? One się obracają? Co to za poświata?

Magią ... :) takie rzeczy tylko w hobbicie :)

użytkownik usunięty
wort801

pewnie Voldemort wyczarował :D

użytkownik usunięty

Ta poświata to chyba nietoperze... masakra jak to sztucznie wygląda... PJ się skończył...

użytkownik usunięty

No raczej nie. Jakiś świetlisty farfocel. Czary mary Śródziemia.

ocenił(a) film na 4

Wg. mnie to strzały z jakimiś ostrzami na końcu, które po wprowadzeniu w ruch obrotowy (cholera wie w jaki sposób) mają pełnić funkcję tarczy. Pomysł ciekawy, ale w ogóle nie pasujący do tej klasyczności i dostojeństwa Śródziemia.

Banner

To są pociski z krasnoludzkich balist :D

ocenił(a) film na 4
kamilxxx09

A czy "strzały z jakimiś ostrzami na końcu" wykluczają, że "to są pociski z krasnoludzkich balist"? Przecież nie jest ślepy i widzę z której strony to leci.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Mówimy o elfich strzałach, które przebijają "pociski z krasnoludzkich balist" a meritum tego tematu jest co to za światło które obraca się wokół tych strzał.

Chodzi o tę falę, która wytwarza się przy pociskach z balist?

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Oui! Nie wiem czy są krasnoludzkie czy elfickie ale tak wyglądają.
http://s27.postimg.org/txis0ng29/the_hobbit_the_battle_of_the_five_ar_GHCcak_O15 _WA.jpg

Lecą od strony krasnoludów. Od strony elfów lecą te małe, drobne.

ocenił(a) film na 4

Jestem na 90% pewny, że tam są zamocowane jakieś ostrza.

ocenił(a) film na 4

Teraz się przypatrzyłam. Bez kitu, co to jest?

użytkownik usunięty
Belief

Zgaduję, że to obłok Prandtla-Glauerta, tylko że on występuje przy prędkości dźwięku i tak nie wygląda. Poddaje się.

ocenił(a) film na 4

Pomyślałam podobnie, że ma to związek z przebijaniem z ogromną prędkością powietrza. Ale to wygląda jak jakieś...........czary. Jakby przebijali nie powietrze a niewidzialną tarczę ochronną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones