PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 738
ocen
7,6 10 1 399738
6,5 32
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

3D

ocenił(a) film na 6

nie mogę się doczekać premiery czy to tylko w 3d bo mnie zawsze głowa boli po 3d.

matryk634

Słyszałeś o czymś takim jak interpunkcja?

ocenił(a) film na 8
Georgiana_1

A Pani słyszałam o czymś takim jak spam lub offtop?

Georgiana_1

Adrian229 cały czas pisze bez przecinków, ale jakoś do niego sie nie przyczepiłas...

ocenił(a) film na 8
indahouse_2

Troll trolla nie troluje.

indahouse_2

Ale przynajmniej na temat.

ocenił(a) film na 8
Georgiana_1

A co temat jest o kosmosie. Kolega chciał się dowiedzieć i wypada mu merytorycznie odpowiedzieć.

matryk634

masło maślane.

matryk634

Mnie głowa boli ale po przeczytaniu twojego postu.

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Mnie też

matryk634

film bedzie wyświetlany również w 2D 24fps

ocenił(a) film na 9
matryk634

Jak mówi kolega wyżej - film będzie też można zobaczyć w standardzie 2D. Ale osobiście uważam, że 164 minuty z okularami da się wytrzymać, biorąc pod uwagę ile efektów i akcji nas czeka :)

Marvolo666

Gościa boli głowa podczas oglądanie 90 min filmu a ma w okularach siedzieć 164 trochę to nie logiczne a co do akcji i efektów to tylko potęgują efekt bólów głowy czyli marnej wymówki która zmusza dystrybucje do wydawania filmów 3D też w 2D. Wielu ludzi natomiast idzie na 2D i 3D wiec polska dystrybucja zarabia więcej i cały ten proces napędza wzrost zysków a spadek techniki.

ocenił(a) film na 9
adrian229

Ważne żeby film zarobił. W sumie każdy niech ogląda jak chce, nie mnie osądzać jak kto wydaje kasę :D Dla mnie logiczniej wydać na porządne widowisko w IMAX-ie :)

Marvolo666

Niż cisnąć się w małej salce z 2d za różnice kilku zł. Ja uważam tak samo lepiej dopłacić i mieć o niebo lepiej niż próbować na wszystkim oszczędzać.

ocenił(a) film na 9
adrian229

Dokładnie. Za bilet da się może 25 zł, ale ma się pewność, że widowisko będzie...po prostu epickie :D

Marvolo666

No dokładnie .

ocenił(a) film na 8
matryk634

W 2D też będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones