PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 727
ocen
7,6 10 1 399727
6,5 32
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Po niezwykle złożonych i ambitnych rolach Petera Jacksona w filmach Władca Pierścieni, gdzie zagrał on:

- pijanego/bekającego mieszkańca Bree, zajadającego marchewkę,
- obrońcę na murach Helmowego Jaru, rzucającego oszczepem
- Korsarza, ginącego od strzały Legolasa

Ciekawi mnie jedna zasadnicza kwestia... GDZIE SIĘ PETER JACKSON SCHOWAŁ W 1 CZĘŚCI HOBBITA? :-)
Jeśli ktoś się doszukał, gdzie jest, proszę o informacje. Wierzę, że się w każdej części pojawi, gdyż swego czasu sam się na ten temat wypowiadał i zapewniał, że w obsadzie się znajdzie dla niego "ambitna" rola, choć nie wspomniał GDZIE i JAKO KTO się w filmie pojawi.

Tak więc drodzy forumowicze... do dzieła! Szukamy Petera Jacksona w Hobbicie :-)
Tylko proszę BEZ DOMYSŁÓW... niech zabiorą głos osoby, które faktycznie film już widziały i które mają jakąś wiedzę w temacie :-)

Pozdrawiam,

ocenił(a) film na 7
khazad7_2

Hitchcock też często występował w drobnych epizodach w swoich filmach .
Dodam że ten korsarz występuje chyba tylko w wersji rozszerzonej czyli tej którą widziałem jeden jedyny raz (kinową 15 razy)

ocenił(a) film na 9
GeorgePatton

Ja już nie pamiętam jaka była wersja kinowa :-) Od lat znam tylko reżyserską.
Co by nie było... czekam na info gdzie Peter się pojawił :-) Będę się w trakcie seansu przypatrywał... może go gdzieś znajdę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Muggar

W Dwóch Wieżach nie był zbyt skromny, skoro miotał złotą włócznią ;)

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Specjalnie dla Ciebie ;)
"Jackson zagrał jednego z krasnoludów w Ereborze. Widzowie zobaczą go pośród innych
krasnoludów w scenie, w której Smaug zieje ogniem wokół Samotnej Góry. Sam reżyser cieszy
się, że fani go nie poznali, gdyż to oznacza, że udało mu się osiągnąć cel."

ocenił(a) film na 9
Marcin30

No proszę :-) Na Ciebie Marcinie zawsze można liczyć, zawsze news i jak zwykle Specjalnie dla mnie ;)
Dzięki raz jeszcze!
A więc wiem, gdzie skupić uwagę, choć pewnie i tak go nie poznam :P

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Oczywiście że tak ;) wiadomość zaczerpnąłem od jednego z twoich znajomych których masz na forum, tak więc pewnie jest to wiarygodna wiadomość bo gdzieś też o tym czytałem jak się Jackson wypowiadał :)

ocenił(a) film na 9
Marcin30

Świetnie :-)

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Sam swojego czasu polowałem na rolę Peter'a w Trylogii rzeczywiście jest jak mówisz !
Jeśli rzeczywiście jest jak mówi Marcin to świetnie bo PJ ma naturalną budowę ułatwiającą mu grę właśnie tego typu postaci ;) Trzymam kciuki !

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Katie Jackson będzie grać znowu Hobbita ;)

khazad7_2

W Pierwszej części przebiega przed Thorinem jak krasnoludu uciekają z Ereboru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones