PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 922
oceny
7,6 10 1 399922
6,5 32
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Co według was jest lepsze?Mój głos oddaję na Hobbit:Niezwykła podróż.A jak wy?

filmowy03817

Niezwykła Podróz

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Dla mnie cała trylogia jest o wiele lepsza od całej trylogii Władcy pierścieni.

ocenił(a) film na 10
filmowy03817

ZApomniałem dodać *Hobbita.

filmowy03817

Nie no, dla mnie nie, ale do tej mam i zawsze będe miał wiekszy sentyment, bo przeżyłem z nią wspaniała podróż. Ta trylogia wywowała u mnie największe emocje.

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

U mnie też ale czekam niecierpliwie kiedy w pobliskim kinie wyświetlą hobbita B5A.

filmowy03817

A co, jeszcze nie ma u Ciebie w kinie? Przecież juz dawno po premierze.

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Właśnie nie.To stare już kino.Kino Sokół.Już w latach 60 stało.Jeszcze na pewno tydzień lub 2 tygodni muszę poczekać na Hobbita.

filmowy03817

Ooo matko... Współczuję.

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Dzięki za współczucie.

filmowy03817

Drużyna ;)

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Nie godzi się stawiać tego skoku na kasę, obok genialnej trylogii "Władcy Pierścieni", z miażdżącą przewagą "Drużyna Pierścienia"

ocenił(a) film na 5
WielkiMou

Dokładnie. Ale z fanami wysokobudżetowych produkcji nie ma co dyskutować. Oni widzą coś na ekranie tylko jak jest w 3D i było w to wpakowane 200kk$.

ocenił(a) film na 9
filmowy03817

Niezwykła Podróż! Po prostu kocham <3

ocenił(a) film na 10
Krista_Historia

Ja tak samo.

filmowy03817

"Niezwykła podróż" przegrywa dla mnie z "Drużyną Pierścienia" praktycznie pod każdym względem za wyjątkiem jakości efektów specjalnych (w końcu zawsze będą odzwierciedlać postęp technologii, ale nie są dla mnie wyznacznikiem dobrego filmu).

filmowy03817

Drużyna Pierścienia

użytkownik usunięty
filmowy03817

DRUŻYNA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PODRÓŻ

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Drużyna>Dwie Wieże>>Powrót Króla>>>>>>>Niezwykła Podróż>>Bitwa Pięciu Armii>Pustkowie Smauga
Według mnie

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Drużyna Pierścienia

filmowy03817

Drużyna Pierścienia. Hobbit jest dobry, ale do Władcy się nie umywa. No może jak ktoś wyżej napisał, poza jakością efektów specjalnych.

użytkownik usunięty
filmowy03817

tu nie powiem że Hobbit Niezwykła Podróż to szrot bo, jak Lotra uważam tą część za arcydzieło ale w mniejszym stopniu

Oczywiście mój głos oddaję na Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia ta część ma wszystko perfekcyjne.

ocenił(a) film na 10
filmowy03817

Ja uwazam, ze jest remis. :) No, moze z delikatnym wskazaniem na Druzyne. Oba filmy ocenilem na 10.

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Zdecydowanie Drużyna pierścienia, tu nie ma żadnej dyskusji.
Przewaga zbyt duża.

filmowy03817

Drużyna pierścienia

filmowy03817

Drużyna Pierścienia.

ocenił(a) film na 10
filmowy03817

Zdecydowanie Drużyna Pierścienia

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Każdy kto uważa że AUJ jest lepsza od TFOTR musi nieźle jarać...

ocenił(a) film na 10
JBridges

Nie.

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Pytanie retoryczne. Wiadomo że Drużyna Pierścienia.
Ciekawi mnie za to cały czas czy jesteś trollem czy po prostu jeszcze nie zacząłeś przechodzić mutacji głosu, jeśli to drugie to rozgrzeszam Cię ze wszystkich idiotyzmów które wypisujesz.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Trollem to ty jesteś.

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Pytam Ciebie. Spraw oczywistych to mi tłumaczysz nie musisz.
Masz 12-15 lat czy jesteś trollem?

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Nie interesuj się trollu miękki z ostrołęki.

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Sądząc po twych ostrych jak brzytwa ripostach chyba 12. W takim razie daje Ci już spokój.

filmowy03817

nie mozna nawet porownywa hobbita to lotra.

ocenił(a) film na 10
Hasziszijjin

Można i Hobbit pokonuje Władcę pierścieni z łatwością

filmowy03817

Moze i zabrzmi to smiesznie ,ale stawiam diamenty przeciwko orzechom ,ze urodziles sie po roku 1990 w przeciwnym razie nigdy nie nazwalbys tego mialkiego i nudnego hobbita w ktory krasnale lataja w beczkach albo spadaja przez 10 min w otchlan w jaskini przy czy nikomu nic sie nie dzieje filmem lepszym od wlascy pierscieni ,w ktorym bylo wszystko ,fabula ,gra aktroska ,efekty ,myzyka i klimat a hobbit to taki film na wypadek gdy zabraklo proszkow nasennych , a jesli nadal nie dotarlo to in a nutshell u know nufin john snow.

ocenił(a) film na 7
Hasziszijjin

ja przysypiam na obydwu, ale Hobbit jest lepszy - nie ma dennych elfów w takiej ilości. Z LOTRa da się obejrzeć tylko Two Towers bo to jedyna część gdzie cos się dzieje. To samo dotyczy książek.

gutex0

twoj argument to to ze uwaga "nie ma dennych elfow w takiej ilosci" latwo mi odbic pileczke ,ja wole lotra bo nie ma dennych krasnali w takiej ilosci. A tak na powaznie to lotr mial wszystko czego hobbit nie ma czyli powage ,klimat ,muzyke i dobrych aktorow ,nawet choreografie walk byly lepsze. Wut im trying to say is well hobbbit fukin suckz arse

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Wybacz mi, ale po prostu się uśmiałem... Każdy ma swoje zdanie, ale... Na serio ?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 4
filmowy03817

To na co Ci odpisałem...

"Można i Hobbit pokonuje Władcę pierścieni z łatwością"

Powtórzę: Na serio ?

ocenił(a) film na 10
WielkiMou

Tak na serio.Najlepsza trylogia wszech czasów.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Skoro tak... Jakieś argumenty ?

ocenił(a) film na 10
WielkiMou

Za fabułę,muzykę,obsadę,kostiumy

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Szczerze to nie podałeś konkretów, ale każdy może mieć zdanie. Ja osobiście mam inne zdanie.

ocenił(a) film na 10
WielkiMou

A ty jakie masz zdanie?

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Cóż... Widziałem tylko część pierwszą... Nudna, nieprzemyślana i właściwie nie ma nic co może mi zaoferować. Film nie dla mnie, co nie znaczy, że jest jakiś strasznie zły.

ocenił(a) film na 9
filmowy03817

Trudny wybór...Ale chyba Niezwykła podróż! :D

filmowy03817

"Drużyna Pierścienia" chociaż "Niezwykłej Podróży" jest niewiele gorsza. W obu przypadkach (chodzi mi o trylogie) pierwsza część najlepsza. :D

ocenił(a) film na 9
filmowy03817

oczywiscie ze druzyna nierozumiem tych ludzi co wola niezwykłe podróz niezwykła pofróz to film do niczego w porównaniu z druzyna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones