PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 738
ocen
7,6 10 1 399738
6,5 32
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

https://www.facebook.com/events/379954242082808/

ocenił(a) film na 9

Na pohybel dystrybucji !!! :D

ocenił(a) film na 6
Marvolo666

Przecież to nie wina dystrybutora że tak będzie premiera tylko ludzi...
W okresie przedświątecznym Polacy NIE chodzą do kin. Takie są statystyki od wielu lat. Żadna akcja nie zmieni tego że premiera w tym okresie będzie finansową klapą w porównaniu w premierą tuż po świąteczną, a dystrybutor nie chce wpychać pieniędzy w błoto.

horned_rat

Tylko, że Hobbit nie jest normalnym filmem pod względem zainteresowania i dystrybutor powinien mieć o tym informacje. Wg mojej ankiety (przeprowadzonej na ponad 1200 respondentach) aż 80% osób chcących zobaczyć Hobbita chce zrobić to w pierwszym tygodniu wyświetlania i wątpię aby święta w tym przeszkodziły bo 63% z nich to osoby poniżej 20. roku życia.

Matt_888

Swoją drogą, przypomniała mi się sytuacja z Avatarem. Byłem w kinie w drugi dzień Świąt i miejsc nie było w Krakowie nigdzie już od miesiąca.

O lol. I tak nie dacie rady. Fani Allena wytrzymali tyle czasu czekając na "Zakochani w Rzymie", więc wy też dacie rade.

marvolo_1998

Jak dla mnie może być tak jak z Zakochanymi u mnie w dłużej niż inne filmy więc dla hobbit mówię na coś takiego TAK.

użytkownik usunięty

Fajna idea ale niestety pewnych spraw w polskiej dystrybucji kinowej się nie przeskoczy :)

ocenił(a) film na 9

Mój drogi... zakładanie tematów i grup protestacyjnych na FB to w tym określonym przypadku porażka.
Powinna być to uliczna demonstracja i blokada największych sieci kin w kraju w weekendzie premierowym. Gdyby tak ludzie zaczęli blokować kina choćby teraz w listopadzie przy okazji innych premier, myślę, że prędzej by się coś w tym temacie zadziało.
A okrzyki na FB spotkają się jedynie z politowaniem i ignorancją ze strony dystrybutorów.

użytkownik usunięty
khazad7_2

Ja tego nie założyłem, przyłączyłem się tylko do promowania strony. Spróbować zawsze można. :)

ocenił(a) film na 6

z Prometeuszem było gorzej.

Takie coś trzeba rozesłać na wielu stronach internetowych żeby wielu ludzi wysłało maile do dystrybucji aż im padną serwery.

kamilxxx09

Za późno. Już po ptokach.

ocenił(a) film na 9
obleh

Dokładnie...trzeba się po prostu pogodzić z faktem, że do kin najwcześniej zawitać na Hobbita będzie można 28 grudnia. Koniec i kropka :-)

khazad7_2

Cieszmy się bo Chiny mają w lutym.

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Znając Chiny i ich skłonności do podróbek, oni zapewne w lutym 2011 mieli już gotową 1 część ;P
Teraz zapewne szykują się już do drugiej :D

khazad7_2

heh:)

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

albo i trzeciej nawet ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones