PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 986
ocen
5,4 10 1 67986
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Film jest jak najbardziej w porządku, ale bez rewelacji. Nie spodziewałem się lepszej produkcji. Nie odradzam go nikomu, film nie jest obrzydliwy, jak większość osób twierdzi. Od razu wyskoczę z takim małym zapytaniem do ludzi, którzy oglądali "Hostel 3", opłaca się sięgać po ostatnią część trylogii?

ocenił(a) film na 9
Guttural

nieee! jeśli widziałeś pierwszą część, to zdecydowanie odradzam oglądanie następnych.

FIGHTwapa

Dwójka jest przecież O.K.

Guttural

Dwójkę jak najbardziej polecam zobaczyć , ale trzecią cześć możesz sobie spokojnie odpuścić.

Siwy1984

Już dawno ujrzałem ekranizacje drugiej część trylogii "Hostel". Trzecią część obejrzę tylko dlatego, żeby mieć własne zdanie, a nie kierować się opiniami człeków.

Guttural

To po co zawracasz ludziom dupę ???
Zadałeś pytanie dotyczące trzeciej części " Hostelu " więc ci odpisałem swoje skromne zdanie na ten temat (na więcej niestety nie miałem wtedy akurat czasu) , podobnie jak zrobił to ktoś powyżej , o dwójce przy okazji również wspomniałem , bo sądziłem że jej jeszcze akurat nie oglądałeś i tyle .
Ale skoro masz własne zdanie w tym temacie i gdzieś czyjąś opinie to nie zawracaj ludziom gitary , ponieważ nie każdy ma czas na jakieś bezsensowne nie służące nikomu dyskusje z tobą .

Siwy1984

Nie powinieneś się oburzać, a cieszyć z mego nawrócenia. Doszedłem do wniosku, że nie mogę pokierować się Twoją opinią, tylko muszę sam w ciszy i spokoju obejrzeć trzecią odsłonę.

Guttural

W takim razie miłego oglądania:)

Siwy1984

Jestem mile zaskoczony trzecią odsłoną, ciekawe show, napięcie w końcówce. Polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones