PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 986
ocen
5,4 10 1 67986
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Prośba o pomoc

ocenił(a) film na 6

Cześć, powiedzcie mi w której minucie torturowany jest Oli? A jeśli nie, to opowiedzcie mi całą
fabułę filmu, ponieważ nie mogę go teraz obejrzeć. Z góry dzięki. Oglądałem bardzo dawno temu i trochę nie pamiętam.

ocenił(a) film na 6
c0r

to był ten oli torturowany?

c0r

wszyscy 3 byli torturowani tylko nie wszyscy razem ,znikali po kolei .na początku był Oli,potem Josh

dawid10809

Dokładnie to Oli i Josh tyli torturowani i zabili, a Paxton też był torturowany, ale on fartem przeżył i uciekł. Zabił też oprawcę Josha.

czomo12

przez ten film boję się słowacji :D chociaż jakby były tam takie dziewczyny jak w filmie to tortury są tego warte :D

dawid10809

Nie masz czego się bać. Akurat byłem na Słowacji i to jeszcze przed powstaniem tym filmem. Słowacja to tak samo cywilizowane miejsce, jak Polska, Włochy czy inna Francja.

czomo12

ciekawe jak z tymi morderczymi wakacjami co jes w ciekawostkach ....

dawid10809

To chodziło o Tajlandię.

czomo12

wiem że o Tajlandię chodzi..ciekawe czy to prawda :D

dawid10809

Nie wiem czy to prawda z Tajlandią, ale na pewno są gdzieś miejsca na świecie, gdzie torturuje się i zabija ludzi, choć to pewnie nie do końca taki ma schemat.

czomo12

pewnie Kraje gdzie nie ma prawa -jak w Afrykańskich krajach i może Kolumbia

c0r

Nie było pokazanej tortury Oli'ego. Tylko był moment, że było widać dość niewyraźnie jego zwłoki bez głowy. Ale było zbliżenie do jego odciętej głowy, bo oprawca robił fotę, którą wysłał komórką do Josha i Paxtona, z podpisem "Wracam do domu", żeby go nie szukali. Oczywiście na focie nie było widać, że to obcięta głowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones