PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442988}

Hotel dla psów

Hotel for Dogs
6,4 14 156
ocen
6,4 10 1 14156
4,7 3
oceny krytyków
Hotel dla psów
powrót do forum filmu Hotel dla psów

Obejrzałam cały film, ale w połowie musiałam wyjść do kibla, bo mi się rzygać chciało.Fabuła cukierkowa ("Ratujmy te pieski").Daje 3/10 bo pieski były szłodkiee ;*

PS:Nie chcę obrazić tych, którzy lubią ten film.

ocenił(a) film na 10
Fibi96_96

Tak ty i twoje przemyslenia hm..oczym moze opowiadac film o hotelu dla psów? hmm..tak ciezkie pytank ojest dla ciebie...
Ale zostawie to bez komentarza.

ocenił(a) film na 7
Fibi96_96

Po Twojej wpowiedzi wnioskuję, że prawdziwy z Ciebie koneser kina. Dobrze wiedzieć, że musiałaś wyjść do kibla, bo ci się rzygać chciało.
Proponuję na przyszłość trochę lepiej uzasadniać swoje komentarze.

Krzysiu011089

..................Chyba koneser kibla.............

ocenił(a) film na 7
Fibi96_96

Mnie tam się film podobał. Nie żadna rewelacja, ale jednak miał to coś. Po prostu taki zwykły film, na zwykły dzień.

ocenił(a) film na 1
Fibi96_96

Dokładnie! Najgorszy jest pretensjonalny głos tamtej dziewczyny. To znowu Joanna Kudelska.

ocenił(a) film na 10
Fibi96_96

żygać mu się chciało

ocenił(a) film na 10
michorek_filmaniak

co prosze . ?
film nie był moze wspaniał ale na pewno bardzo ciepły i zabawny, taki zykły na zwykł dzień , xdd
ale na pewno nie ŻENADA< no hellloolłłl`..`

Fibi96_96

Jak dla mnie film słaby. Uwielbiam psy i tak jak napisałaś były słodkie (i to jedyny atut tego filmu). Ogólnie różowy lukier. Moim zdaniem coś na poziomie "Zebry z klasą".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones