PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442988}

Hotel dla psów

Hotel for Dogs
6,4 14 154
oceny
6,4 10 1 14154
4,7 3
oceny krytyków
Hotel dla psów
powrót do forum filmu Hotel dla psów

Zrobiłem niedawno film dok o pieskach w Grecji. Też o hotelu dla psów ale za to jakim!! Film można obejrzeć tutaj: http://www.vimeo.com/3158203

ironlord


nie musiszz się chwalić .

Maloletnia_Gwiazda

Maltretowane, bezpańskie psy w mieście Thessaloniki znalazły swojego obrońcę. Jest nim Pan Jimmy Samaras, postać bardzo znana i kontrowersyjna w całej Grecji. 25 lat wcześniej pan Samaras był znanym fizjoterapeutą gwiazd Hollywood lat 50-60'.Przeto znał tak sławnych ludzi jak M.Monroe, F.Sinatra, Ch.Heston, T.Savalas i wielu do których dotarła wieść o "złotych palcach" Greka. Po powrocie do Grecji, cały swój majątek przeznaczył na ratowanie bezdomnych zwierzaków. Teraz jest bankrutem. Mieszka w swojej zdewastowanej willi z 250 psami, których jest jedynym żywicielem i opiekunem. Samaras chroni te psy przed rządowymi schroniskami dla zwierząt w których zwierzęta są po prostu usypiane. Kilka lat temu gościła w jego niecodziennym schronisku BBC: http://www.bbc.co.uk/insideout/south/series9/week_three.shtml

Zainteresowanym polecam obejrzeć mój film. Film przedstawia zjawisko, które można by nazwać "Robin Hoodztwem". Myślę, że dla fanom Robin Hooda szczególnie przypadnie do gustu. Los tych biednych zwierząt stoi pod znakiem zapytania. Pan Samaras, chociaż silny i bardzo energiczny ma już 78 lat. Jednak wciąż nie poddaje się i walczy o te zwierzaki. Wydawać by się mogło, że to syzyfowa praca - a jednak Pan Samaras nie traci nadziei na rozwiązanie sprawy niechcianych, greckich psów. Jesze rok temu na jego posesji znajdowało się ponad 700 psów.

Realizacja filmu była na prawdę trudna. Wyobraźcie sobie mieszkanie, w którym codziennie ponad 200 psów musi się gdzieś załatwić. Link jest nadal aktualny: http://www.vimeo.com/3158203

ironlord

No właśnie . Nie musisz sie chwialić . !

Peppaa

Wyobraźcie sobie też, że bohater filmu pozwolił mi na zrobienie filmu o sobie i to tylko dlatego - ponieważ kiedyś pewien Polak uratował mu życie w Nowym
Yorku. Był jego osobistym ochroniarzem.

użytkownik usunięty
Peppaa

A niby czemu ma się nie chwalić?

choćby dlatego, że od chwalenia się są inne portale. ten służy do czego inne. proste?

użytkownik usunięty
kompaktowa

Jakie?

kompaktowa

sorry kolego ale nie rozumiem twojego sprzeciwu. Film który zrobiłem umieściłem na forum "Hotelu dla psów" ponieważ uważam, że mój film jest podobny tematycznie. Poza tym mój bohater w jakiś sposób uzupełnia problematykę tego filmu. Wiadomo że mój film jest produkcją amatorską i na dodatek prezentuję ją za darmo w necie, zatem twojego sprzeciwu zupełnie nie rozumiem.

użytkownik usunięty
ironlord

a jak go zobaczyć ten film tam jest coś po angielsku i pisze password

Nie ma hasła. Proszę spróbować jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones