PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442988}

Hotel dla psów

Hotel for Dogs
6,4 14 154
oceny
6,4 10 1 14154
4,7 3
oceny krytyków
Hotel dla psów
powrót do forum filmu Hotel dla psów

Wpiszcie jakie filmy z psami udało się Wam obejrzeć i jakie polecacie najbardziej. Nie muszą być to filmy typowo familijne - najlepiej wszystkie gatunki na jakie trafiliście. :)

Moja ulubiona lista:

Cujo
Man's Best Friend
Tequilla i Bonetti
Breed
K9
White Fang
Bethoven
Bingo
Turner i Hutch
Fluke
Homeward Bound II: Lost in San Francisco
i inne których nie pamiętam

czarna1988

http://www.filmweb.pl/film/K-9000-1991-97995 Czarna masz tutaj swoją odpowiedz to jest ten film któy szukałaś czyli K-9000 z roku 2001

cathleen24

Zgadzam się w zupełności.

an_Alien

Lassie wróć
101 dalmatyńczyków
Zakochany kundel
Zakochany kundel 2
Na psi urok
Oliver i spółka

ocenił(a) film na 10
an_Alien

Hotel dla Psich Maniaków

an_Alien

Marmaduke - Pies na fali !
Przezabawne :D

patka_235

Czy znacie moze film ktory opowiadal o psie ktory po smierci wlasciciela dostal spadek i mial wyjsc zamaz zeby bylo wszystko jego....ten pies byl hrabia czy jakos tak ...wydaje mi sie ze dobrze ten film opisalam bo bardzo dawno go ogladalam... jesli pamietacie tytul to prosze podaj...z gory dzieki:D

angelika0125

Kurcze... Wiem o co Ci chodzi - to był pies chyba księcia, albo hrabiego i on dziedziczył po jego śmierci, a taka dwójka się zawzięła żeby go z pudelką zeswatać i zgarnąć wszystko. A owy piecho codziennie nosił kwiatki jednej suni w wiosce ;)
Tylko kurcze... Jaki był tytuł?

syska93

nom to wlasnie ten film...tylko kurcze niewiem jak sie nazywal hehe:D

angelika0125

przypomnialas mi o tym filmie no i zaczelam znowu szukac... no i znalazma :D
ten film nazywa sie th duke (1999)
http://www.dailymotion.com/video/x6t752_duke-the-1999_shortfilms

an_Alien

nie dla dzieci:
Amores perros
Bombon

doniarek

nie to jeszcze nie to :(((

angelika0125

Zapraszam do przejrzenia rankingu psów w filmach: http://www.kochampsy.org/psie-gwiazdy/

ocenił(a) film na 10
an_Alien

Nikt nie pisał jeszcze o Dzięki tobie, Winn-Dixie

Nie oglądalam, ale zamierzam obejrzeć...

oooNATALIAooo

Szukam filmu o psie , bardzo stary oglądałam jak miałam 4 czy 5 lat. Pies gubi się w dżungli i natyka się na małe pumy czy inne kocięta i zajmuje się nimi. Pamięta ktoś tytuł ?

martaa160

no właśnie... ja też chyba tego szukam.
taki brązowy kundelek i chyba stary film... przełom lat '80, '90
przynajmniej.. jakoś w '95 często leciało w telewizji... nie wiem czy to kolejne przygody tego psa puszczali, czy to samo.
bardzo bym była wdzięczna :) bo już szukam tego filmu ładnych parę lat

dziewiona

Ten film to chyba Gdzie jest Benji czy jakos tak wiem ze był fajny bo potem miałam psa o tym imieniu :D

falka88

:DDDDDDD
to jest to !! kurcze! dzięki ! :D

martaa160

Gdzie jest Benji

ocenił(a) film na 8
an_Alien

Nie widzę tu jeszcze "Tropem Hecka" - polecam :)

ocenił(a) film na 8
an_Alien

Nikt nie oglądał Bobby bohaterski psiak? Też bardzo fajny a obejrzałam go dlatego że mam psa tej rasy:)

an_Alien

Cytat z innego forum. Zainteresował mnie również, ale nie znam tytułu:
"Z tego co pamiętam nie od początku był zaprzęgowym, w jego siłę uwierzono dopiero gdy przewlókł w jakichś zawodach (organizowanym w małym miasteczku) dość duży tonaż. Jego właściciel dopiero wtedy zdecydował, że pies zostanie z nim. Sceny pamiętam dość wyrywkowo: ludzie skądś dokądś podróżowali, pamiętam, że żona właściciela psa bezlitośnie wymyślała liczbę bagaży jakie chce załadować na sanie ciągnięte przez psy. Psy padały z wycieńczenia. Później mam czarną dziurę, pamiętam tylko, że jakimś cudem stało się tak (to już była końcówka filmu), że pies został z jednym człowiekiem, który zaatakowany przez kogoś/coś zginął. Wtedy pies uciekł do lasu, zamieszkał z wilkami i sobie je podporządkował (czy jakoś tak, to już ścisły koniec filmu, pokazany wyłącznie w obrazkach i tłumaczony przez lektora). Ostatnie słowa lektora tyczyły się tego, że wycie tego psa po dziś dzień słyszą eskimosi (??).
Pies nie był żadnym z rodzaju husky/malamut, coś bardziej jak pies grenlandzki chociaż mogę się mylić. Film jak na moje oko to być może <choć i tu mogę się mylić lub przesadzić> lata 80,90 (?). Raczej amerykański, choć i tego pewna nie jestem. Tytuł prawdopodobnie pochodził od imienia psa."

underground73

To zew krwi ;-) Ale czytałam tylko książkę , nie wiem czy jest film

martaa160

a pies miał na imię buck

martaa160

Pewnie, że jest film - i to nie jeden - wiele ekranizacji.
Za najlepszą można śmiało uznać http://www.filmweb.pl/film/Zew+krwi-1997-10238 z 1997.
Naprawdę super!

an_Alien

Psy i koty-odwet kitty - chyba nie wymienione ;D. Pozdrawiam i Bless Ya!

an_Alien

A ja z kolei poszukuję pilnie filmu, o psie, który jako szczeniak został w fabryce podczas awarii jakiejś i przez chyba chemikalia trochę zmutował, później jest że dzieciaki pijane chyba do niego strzelają czy coś takiego. Wiem, że z dziewczynką jedną się zaprzyjaźnia, a potem wszyscy się boją że on jej krzywdę zrobi. W jakiejś hali opuszczonej ją ratuje przed spadającymi rurami.
Dokładniej nie potrafię opisać, bo to chyba z dziesięć lat temu oglądałam ;)
Będę wdzięczna za pomoc

an_Alien

Szukam filmu o rottweilerze. Stany Zjednoczone. Początek lat dziewięćdziesiątych. Jest dziewczynka (choć nie jestem pewien) lat ok 12 zaprzyjaźniona z psem. Jej ojciec ścigany przez gangsterów ucieka z córką do innego stanu. Rottweilera zostawiają. Ale pies jak to pies wyrusza w długą i pełną przygód podróż żeby odnaleźć dziewczynkę. Proszę o pomoc. Dziękuję.

an_Alien

A ja szukam tytułu serialu, który kilka lat temu leciał w telewizji na tvp1 albo tvp2. Pamiętam, że był to normalny serial, ale miał jedną niezwykłą cechę. Nie grali tam ludzie tylko psy, które miały normalne rodziny, chodziły w ubraniach, pracowały. Czy ktoś to kojarzy? Wiem, że na pewno występował tam Doberman (chyba był nawet złym charakterem) i owczarek niemiecki (główny bohater, miał żonę :P)

HollyShort

szukam filmu o mlodym chlopaku i jego psie. Przygotowywał tego psa do wyścigów psich zaprzęgów. Nie pamietam dokładnie, ale chyba pieniądze z wygranej chciał przeznaczyć na leki dla chorego dziadka. Jego głównym rywalem był chyba Eskimos - takie palta z niedzwiedzi miał, potężny. To stary film. A skończył się tak, że ten pies młodego padł. Zna ktoś?

martus883

witajcie, szukam filmu który oglądałam wieki temu, tylko jeden raz. gdy jeszcze leciały filmy familijne z cyklu walt disney przedstawia. głównym bohaterem jest owczarek szetlandzki (od tego filmu zaczeła się moja miłość do psów tej rasy). pies wypada za burtę w czasie podrózy ze swoim panem jachtem, udaje mu się dopłynąć do brzegu i znajduje nowego właściciela. pomaga mu na jego farmie. na końcu jego pan go odnajduje i ostatnia scena jest na plaży. nigdzie nie mogę tego znaleźć, nie pamiętam tytułu. może ktoś z was pomoże?

an_Alien

Hachiko i Red Dog na prawdę, piękne filmy. Można się wzruszyć. Polecam :)

ocenił(a) film na 7
an_Alien

Cujo
Beethoven I i II
Wszystkie psy idą do nieba
Mój przyjaciel Hachiko
Superpies
Śnieżne psy
Pies numer 1
101 dalmatyńczyków
102 dalmatyńczyki
Zakochany kundel I i II
Na psa urok
Gwiezdny zaprzęg
Cziłała z Beverly Hills
Świąteczne psiaki
Marley i Ja
Buddy - pies na gole
Biały kieł
Piorun
No i teraz Hotel dla psów ;)

dorotadd

Trafiłem tu przez wyszukiwarkę to napiszę.
Szukam bardziej z ciekawości jak nazywał się serial który był emitowany na dobranockę czyli o godzinie 19 na 1 programie TV w latach 1980 - 1990.

Był to serial który łączył w sobie elementy animowane i kręcone normalnie, nie wiem jak to nazwać.
Bohaterem był na 99% terier, mały, skoczny, biały piesek.
Serial był zapewne produkcji bloku socjalistycznego, bułgaria nasuwa mi się pierwsza.

Jestem ciekaw czy ktoś jeszcze to pamięta.

an_Alien

Jeśli chodzi o mnie osobiście lubię filmy z psami w roli głównej ale ze wszystkich jakie widziałam a widziałam ich już sporo żaden nie przebije filmu pt"Mój przyjaciel Hachiko".Dramat na bardzo wysokim poziomie ,nie da się go opisać w jednym zdaniu ,jest bardzo wzruszający a ja gdy tylko go oglądam za każdym razem płaczę.Nie ma lepszego filmu.

debora_filmweb_filmaniak

Koszykarz Buddy, Bud - Pies na medal, Buddy - pies na gole, Bejsbolista Buddy, Siatkarz Buddy, Drużyna Buddiego, Kudłaty zaprzęg
Gwiezdny zaprzęg, Świąteczne psiaki, Przyjaciel Świętego Mikołaja, Egipskie psiaki, Strachy na psiaki, Orzeszek
Kudłaty zaprzęg, Gwiezdny zaprzęg, Beethoven 1,2,3,4,5,6, Beethoven - Świąteczna przygoda

Ja szukam szukam filmu podobny do K-9, na początku filmu taki facet został zamordowany a jego pies był przydym ale na dworze i na uwięzi i tego psa dostał policjant i razem z tym psem ścigali tych ludzi co jego pana zabili.

Wie ktoś co to za film ?

Seba_paj

Red Dog(2011) super film a tak mało znany

ocenił(a) film na 7
an_Alien

Lassie
Bella i Sebastian
Dobry piesek
Przygoda na Antarktydzie
K9
Śnieżne psy
Cziłała z Beverly Hills - wszystkie części
Biały kieł
Marley i ja
Mój przyjaciel Hachiko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones