PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601988}
6,7 33 346
ocen
6,7 10 1 33346
5,2 6
ocen krytyków
Iceman: Historia mordercy
powrót do forum filmu Iceman: Historia mordercy

Dla mnie to film o zdrajcy,nie bohaterze obojętnie co za ustrój ten co był w wojsku to wie że
składając przysięgę jest jej się wierny czy się podoba czy nie,szkoda pieniędzy na film i zdrowia,

ocenił(a) film na 7
Robert0117

Popieram, masz 100% racji. Z drugiej strony trzeba mu oddać, że działał w dobrej wierze i z przekoniania szpiegując na rzecz amerykanów, ale nie wolno zapominać, że ten człowiek z zimną krwią zamordował za pieniądze co najmniej 100 osób.

ocenił(a) film na 7
fuckingheaven

czy wyście obaj chcieli strollować czy jak? A ty na naprawdę pisałeś o Kuklińskim jako o agencie i zawodowym mordercy w jednej osobie?

ocenił(a) film na 8
korndddd

Chyba siebie chcieli nawzajem strollować;-) chyba, że to pochopny sąd;-)

ocenił(a) film na 8
Robert0117

Robert to nie jest film o pułkowniku Kuklińskim http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Kukli%C5%84ski, zbieżność nazwiska i imienia ;-)
Czy zdrajca....historia go oceni sama. Film o pułkowniku to Jack Strong.....

vezyr69

Jeśli płk Ryszard Kukliński jest zdrajcą, to kim jest Jaruzelski ?

on995

Generał Wojciech Jaruzelski jest człowiekiem, który w 1981 roku ocalił Polskę przed ruską masakrą.

mak65

Tak tak oczywiście, szkoda że sam ich prosił, aby w razie niepowodzenia operacji likwidacji opozycji wkroczyli do Polski i mu pomogli. Powinieneś jeszcze powiedzieć jak tak morda żydowska Adaś Michnik (który sam o sobie mówił że wywodzi się ze ścisłej żydo-komuny oczywiście TVN tego nie przypomni) że Kiszczak i Jaruzelski to ludzie honoru (Dzisiaj Polacy wiedzą że to byli ludzie HORRORU!!!).

ocenił(a) film na 9
on995

ludzie naprawde sa głupie i zmanipulowane, w tak prostej sprawie , żal mi d... ściska jak czytam co wypisuja takie głupki

riko62

Po składni i stylistyce widać, że sam jesteś głupkiem i to kiepsko wykształconym.

ocenił(a) film na 9
mak65

wszyscy mi tak mówia , nie jestes jedyny , nic nowego nie odkryles.

ocenił(a) film na 9
mak65

hahahahahahah jaruzel ocalił polske??? hahahahaha , otumaniony j...... jaruzel to zwykła szuja i zdrajca.Dowiedz sie najpierw a potem rob z siebie głupa

Robert0117

To nie ten Kukliński o którym myślisz. Trzeba czytać opis filmu a nie pisać bzdury. Na youtube są wywiad z Icemanem sympatyczny człowiek xD

Robert0117

Chyba Ci się marian filmy pomyliły...

Robert0117

wy wiecie o czym piszecie co za debile.

ocenił(a) film na 7
Robert0117

typowe - kolesie filmu nie widzieli, zobaczyli slowo ("kuklinski") wyrwane z kontekstu i juz wszystko wiedza najlepiej. zal d... sciska

ocenił(a) film na 7
miko1980

Tutaj link do wypowiedzi pasującej do tego tematu, jest jeszcze trzeci Kukliński.
http://www.youtube.com/watch?v=L9yyBICQKTs

ocenił(a) film na 6
korndddd

Gratuluje wszystkim którzy dali się złapać na tą marną prowokację :)

ocenił(a) film na 7
Crips187

Ja się nie dałem, ale ten drugi nawet śmiesznie napisał łącząc dwóch Ryśków w jedną osobę.

ocenił(a) film na 7
Robert0117

Hahahaha co za idiota.

krzysiekk123

Hehehe dobre ;)

ocenił(a) film na 7
nastie1

Niesamowite rzeczy tu się dzieją. :D

ocenił(a) film na 8
Robert0117

to się dzieje naprawdę? :D

ocenił(a) film na 6
Robert0117

Nie wiem coś brał, ale bierz pół, bo to za mocne... Jak można pisać takie bzdury? A co do filmu, to taki nie najgorszy.

ocenił(a) film na 9
Robert0117

kolo , ty chyba nie masz wszystkich w domu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones