PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 725
ocen
6,0 10 1 10725
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Moim zdaniem 8/10, w swoim gatunku. Na tle tego co w ostatnich latach pojawia się na dużym ekranie bardzo dobry. Gówniarze +15, pewnie ocenią go poniżej 5-ciu. Ma swój klimat, i w przeciwieństwie do kichy jaką się ostatnio produkuje, treścią filmu nie są tylko efekty specjalne. Oczywiście nie każda wizja trafia do odbiorcy i przypada mu do gustu. Mi przypadła, polecam.

barbapapa

To prawda, żałuję jednak, że reżyser(zapewne ze względów finansowych) aż nazbyt pozmieniał historię zawartą w komiksie.

ocenił(a) film na 10
Gwizdon

Zgadzam się film przepiękny wizualnie,niemal poetycki,prawdziwa uczta dla oczu.Wystawiłem mu dyszkę,może trochę na wyrost,ale jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem.Komiksy Bilala czytałem ,ale prawdę mówiąc nie zachwyciły mnie one,wolę wizję przedstawioną na ekranie.A młodsi widzowie(gówniarzem nie będę nikogo nazywał) mają Transformers więc nie muszą katować się Immortelem.

ocenił(a) film na 4
barbapapa

Ja raczej nie jestem gówniarzem +15 , a mimo wszystko oceniłem ten film poniżej 5-ciu ... Powód ? Nie było w nim nic co mogło by mnie zainteresować . Immortal - thriller ? Nie wydaje mi się . Immortal - akcja ? Również raczej nie . Immortal - science fiction ? Raczej tak ... W moich oczach dość słabe (nie zasługujące nawet na OK - czyli 5) .


Pozdrawiam

LordSerious

To przez nieznajomość komiksu właściwy sens tego filmu może być niejasny. Poza tym ma interesując tła i koncept postaci animowanych.

ocenił(a) film na 8
LordSerious

Immortal - science fiction? średnio. Immortal - fantasy? zdecydowanie.
Nauki w filmie mało, natomiast zupełnie niezrozumiałej (z punktu widzenia naukowych podstaw) magii i cudów jest sporo i to one stanowią o jego uroku.

Moim zdaniem na tyle oryginalny i porządnie zrealizowany, że warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Khaosth

I wyszło na jaw, że dyskryminuję połączenia SF z Fantasy, gdzie dominuje ten drugi gatunek.
Wizja miasta fanów fantastyki powinna zainteresować jak najbardziej.

barbapapa

Film niesamowity - mimo że nie jestem fanem komiksu to przy dzisiejszej chałturze która jest w kinie i na ekranie to bardzo dobra alternatywa, trzeba się wczuć w klimat, odciąć głowę od stereotypów kinowych jakie znamy i film nabiera innych kształtów

barbapapa

obejrzałem film i jestem nim wprost oczarowany...
faktycznie, uwielbiam ten typ kina i moja ocena może być spowodowana tym właśnie, lecz wszystkim którzy lubią, jak powiedzieli moi przedmówcy, fantasy, z domieszką tajemniczości (niestety, nie czytałem komiksu) i na prawdę piękną oprawą graficzną polecam :)

ocenił(a) film na 8
barbapapa

zgadzam sie ciekawe wykonanie, technika i interesujaca fabula
i prosze nie uogolniac i obrazac +15 ;D zabawna byla fabula jak set chcial sie zabawic ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones