PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 724
oceny
6,0 10 1 10724
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Wyczekiwałem na ten film w piątek do 12 w nocy, i bardzo, bardzo żałuję. Kto w padł na tak debilski pomysł, by zastąpić aktorów animowanymi szumowinami?! W galeriach na serwisach filmowych zdawał się to być FILM science-fiction - aktorzy i normalne postacie, a tu włączyłem TVN i ukazała się jakaś animacja. 30 minut szukałem odpowiedzi czy to rzeczywiście "Immortal", czy nie.

No cóż - porażka przez wielkie "P". Maksymalnie mogę dać 4/10 - zmarnowany potencjał.

...no bo jak budżet mały, to trzeba na czymś zaoszczędzić...

Mahone93

No przepraszam, zapomniałem dopisać, że Jill i Nikopola grali prawdziwi aktorzy, a reszta do dupy

Mahone93

Kwestia gustu. Ja też czekałem na ten film, ale zasnąłem na reklamach. Tak więc zassałem go z sieci i podobał mi się bardzo. A pomysł z animacją był dobry. Bardziej mi się ten film podobał od tych dzisiejszych produkcji z kin ;]

ocenił(a) film na 8
Mahone93

Co to za poświęcenie?
Ja kiedyś czekałem do drugiej w nocy na zupełnie mi nieznanego przedstawiciela włoskiego science-fiction. Ze sporym wysiłkiem, ale obejrzałem cały i dosłownie nic mi się w nim nie podobało. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones