PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 37 252
oceny
6,4 10 1 37252
6,0 46
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Jak można nagrywać takie filmy z dubbingiem :D Oglądając Forda mówiącego głosem jakiegoś Polaka losowego, czuje się jakbym oglądał parodię filmu ;D

Leszy2

Poważnie ??

Filip_362

I oni się na to zgadzają ? To skoro nie jestem w temacie to przy okazji zapytam o koszty. Dlaczego dystrybutorzy decydują się na dubbing , REZYGNUJĄC jednocześnie z lektora? Przecież dubbing wydaje się być dużo droższy (aktorzy, reżyser dubbingu, itd.).

ocenił(a) film na 6
Filip_362

Pewnie popyt,w Wloszech,Niemczech jest bardzo popularny bo ludzie sa po prostu leniwi i nie chce im sie czytac,u nas zas ci co akceptuja dubbing jest bardz maly procent bo i angielski w jakims stopniu ogarniamy a jak nie to i tak wolimy ogladac w oryginale.Tak dubbing jeszcze jest dla mlodszej widowni ale ja jak bylem dzieciakiem to jakos napisy ogarnialem bo i czlowiek duzo czytal.

ocenił(a) film na 3
Filip_362

Dubbing jest dominującą formą w dystrybucji wersji językowych na świecie. Dubbing jest powszechny w większości znaczących krajów świata, w tym w Chinach i Indiach.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

No tak,bo tak jak napisalem,lenistwo ogladajacych zas w Polsce na szczescie nie dominuje dubbing.Zawśze,chociazby nie wiem jak dobrze by byl dobrany glos wyglada to w odbiorze troche sztucznie(czuc ze ten glos jest "doklejony")pomijajac juz kwestie ze nie slyszymy  oryginalnego glosu naszego ulubionego aktora.

hasztagmisiek

Jak nie lubisz, to nie oglądaj. W czym problem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones