PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 114 162
oceny
6,2 10 1 114162
5,3 12
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Myślę że przeciętnemu widzowi po obejrzeniu filmu utrwali się w głowie kilka przekonań:
-Świat jest przeludniony
-WHO dba o nasze zdrowie ogniem i mieczem
-Tom Hanks już jest stary :)
Myślę że prawdziwe jest jedynie przekonanie ostatnie. Reszta to jedynie podtrzymywanie w głowie widza tych przekonań jakie powinny zostać podtrzymane tak żeby pasowało to politycznych trendów.
Tym czasem przeludnienie to mit. I pisze o tym o dziwo nawet Gazeta Wyborcza: (niestety linku na FB nie pozwalają mi dodać tytuł brzmi: "Przeludnienie to Mit")
Podobnie jak dobroczynność organizacji takich jak WHO które pozwalają a nawet zalecają stosować szczepionki odpowiedzialne za depopulację ludności: (niestety linku na FB nie pozwalają mi dodać tytuł brzmi: "WHO oraz Amerykańska Akademia Pediatrów popierają trucie niemowląt rtęcią")
Co do dzielnego Toma już napisałem- jest stary i weźmie każą fuchę którą mu podsuną- a może zawsze je brał? W końcu aktor jest od grania... tego za co mu płacą.


ocenił(a) film na 5
2222

Sprostowanie- Oczywiście nie FB, tylko FW blokuje dodawanie linków.

ocenił(a) film na 1
2222

To prawda, politycznie poprawne brednie. To już nawet nie jest najgorsze, bo do głupot w kinie zdążyłem się już przyzwyczaić. Rzecz w tym, że to było straszliwie nudne. Nawet głupie przesłanie można ładnie zapakować, a tu...
Płacz i zgrzytanie zębów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones