PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 114 120
ocen
6,2 10 1 114120
5,3 12
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Nie rozumiem, dlaczego we wszystkich seriach o Robercie Langdonie, kobiety które mu 'asystują' sa brunetkami.... Nawet jesli sam autor książek wyraźnie sugeruje inaczej.

Fenus

Kolor włosów jest ważny, chociaż dla mnie zdecydowanie bardziej skandaliczne jest to że na zwiastunach ma rozpuszczone włosy, podczas gdy w książce ewidentnie miała Chrupnia...

ocenił(a) film na 6
nevler

Polecam przeczytać książkę! Wtedy zrozumiesz.....

Fenus

Eee wut? Książkę znam prawię na pamięć, zresztą co niby miałbym "zrozumieć"? Przecież zgodziłem się z tym co napisałaś.

użytkownik usunięty
Fenus

W tej czesci wlosny wyjatkowo byly istotne totalnie nie kumam czemu zostalo to ominiete??

ocenił(a) film na 3

Włosy Sienny miały związek z wątkiem tłumaczącym jej motywy

Fenus

A mnie zawsze zastanawia co ludzie mają za problemy by przyczepiać się do koloru włosów, równie dobrze wszystkie mogą być łyse...

użytkownik usunięty
kuki7

Autor widzial swoje bohaterki takie jakie opisal nie powinno byc to zmieniane do filmu i tyle. A fakt, ze jest to najmniej istotne w porownaniu z tym jak bardzo we filmie fabula zostala zmieniona

kuki7

no wlasnie Sienna Brooks jest lysa, nie czytales wiec dla ciebie wlosy nie sa problemem w odbiorze filmu

Fenus

Według mnie ma kolor włosów pań grających u boku Langdona ma podłoże komercyjne.Panowie z reguły z większą uwagą spoglądają na brunetki no i brunetki wyglądają bardziej powabnie,tajemniczo i są atrakcyjniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones