PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 114 162
oceny
6,2 10 1 114162
5,3 12
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

mini recenzja

ocenił(a) film na 6

Nie podobała mi się w tym filmie konwencja ciągłej gonitwy/ ucieczki, zbyt naciągane.
Słabe było to, że jednak od początku łatwo było się domyśleć, że ludzkość zostanie ocalona przed wirusem.
Gra aktorów była na niskim poziomie, jakby byli kompletnie bez charakteru. Jedyny Hanks przyzwoicie zagrał.
Nie podobało mi się również to, że każdą zagadkę, problem rozwiązywali w jakieś 2 minuty. Żeby się domyśleć w chwilę, że coś się znajduje w innym kraju to trzeba być naprawdę jakimś Sherlockiem.
Podobały mi się te małe plot twisty, gdyby nie one to film by był bardzo słaby.
Cała oprawa wizualna jest na plus.
Podobała mi się ta rozkmina z przeludnieniem, populacją ludności, ale za słabo rozwinięty temat.
Gdyby nie Hanks to ten film nie miałby racji bytu.
Nie czytałem książki, wiec jest to czysto subiektywna opinia.
Pomimo wszystkiego stwierdzam, że nawet przyjemnie się oglądało i nie żałuję, że obejrzałem ten film.
Całość 6.5/10

ocenił(a) film na 7
Soczky

Po części zgodzę sie z Twoją opinią. Film fajnie się oglądało - ale momentami faktycznie był on za bardzo przewidywalny i oczywisty, żeby ni epowiedzieć ze przy nudnawy. Racja, mogli to jakoś lepiej rozwiązać lepiej zbudować napięcie w niektórych momentach, trochę pokomplikować. Ja czytałem książkę i przy tym filmie ksiązka Dana to pieprzone Arcydzieło ! W filmie, jak to w filmie troche inaczej to wszystko jest pokzazane niż w książce dlatego cieszę sie że najpierw przeczytałem a potem obejrzałem. Chociaż czytając nie tak sobie wyobrażałem niektóre sceny czy postacie ale ogólnie jest dobrze. Moja ocena to 7/10 bo 6.5 to prawie jak 7 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones