PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674480}

Instrukcji nie załączono

No se Aceptan Devoluciones
7,4 12 178
ocen
7,4 10 1 12178
Instrukcji nie załączono
powrót do forum filmu Instrukcji nie załączono

Ale się dałem nabrać. Przez cały film wydaje się, że to Valentin cierpi na nieuleczalną chorobą żeby w
ostatniej minucie przenieść ją na Maggie. Świetna robota! Kto by się tego spodziewał? Patrząc teraz z boku
można było wychwycić delikatne aluzje, ale łatwo byc mądrym poo fakcie.

ocenił(a) film na 10
MikeParcero

ja tak samo dałam się nabrać i na koniec musiałam powstrzymywać łzy. Zresztą przez cały film było wiele wzruszających momentów, było też i wiele śmiesznych. Uważam że mogli jednak nie robić tak dołującej końcówki.

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Piękny film.
Też myślałem przez cały film że to Valentin jest chory.

ocenił(a) film na 7
wisNia_

ogladalem wczoraj z dziewczyna i tez dalismy sie nabrac, caly film smiechowy a pod koniec znienacka silne wzruszenie i łzy.

ocenił(a) film na 8
MikeParcero

Też do samego końca myślałam, że chodzi o niego, chociaż mi trochę nie pasowało, jak pod koniec zaczęli mówić o sercu. Wydało mi się dziwne, że wykryliby to u niego tak późno. W sumie jakby złożyć wszystko w całość... Masz rację, że z aluzji można było się domyślić. Zawsze chodził z nią do lekarza. Ona dostawała witaminy. Dowiedzieli się, kiedy oboje byli w szpitalu po raz pierwszy... No i nie myślał za bardzo o przyszłości (listy "od matki" o batmanie itp. To by nie przeszło, gdyby miała dożyć dorosłości, to samo z olewaniem szkoły). Poza tym gdyby to on był chory, zależałoby mu na tym, aby ktoś zajął się dziewczynką. Eh. Dopiero na koniec nabiera znaczenia, dlaczego tyle dla niej poświęcił i robił wszystko, aby jej nie zawieść (np skok z 10 piętra).

ocenił(a) film na 8
VaniliaGirl

Dokładnie, nic dodać, nic ująć.

Świetny zwrot akcji ; /

ocenił(a) film na 8
KuszCMG

chyba najlepszy film jaki widziałem w tym roku....

ocenił(a) film na 10
konradoz

To ciekawe że dałeś mu aż 8/10. Coś słaby rok chyba...

ocenił(a) film na 10
VaniliaGirl

Każdy może być ojcem, lecz nie każdy może być tatą.

ocenił(a) film na 7
MikeParcero

Na początku film wydawał mi się po prostu głupi, potem mnie wciągnął, a na końcu doprowadził do łez... Tak jak wszyscy sądziłam że to on jest chory i nie skojarzyłam faktów podczas samego oglądania :) a teraz wiele rzeczy ma w końcu sens :D

MikeParcero

Też się dałam nabrać:) I też mi sie ryczeć chciało.

Ale kurde ta partnerka Julie to straszny potwór.

ocenił(a) film na 10
eowine

Zaraz potwór... Męska połówka lezbijskiej parki, pokazywała jaka jest bardziej męska od mężczyzn.
A wredne były obie, ale to częsta aberracja w tym zawodzie.

angeldog

w jakim zawodzie???

ocenił(a) film na 10
eowine

O żesz Ty... Prawnika, nie pamiętasz???

angeldog

Ona byla prawniczka? Myslalam, że tylko miala straszyc na ekranie.

ocenił(a) film na 10
eowine

W jednej firmie pracowały.

angeldog

To przynajmiej cos zrobila ze swoim zyciem zamiast wóde na laweczce pic.

ocenił(a) film na 10
eowine

A kiedy zrobiła? gdy wyleciała z posady luksusowej dziwki hotelowej. Co zaś do wódy, takie wyrachowane dziwki raczej się nie staczają, tylko pną do góry. Nie wiemy, ile innych świństw zrobiła ludziom, żeby się wspiąć.

angeldog

No coz.... argument nie do podważenia.

ocenił(a) film na 10
eowine

Przykre to o kimś tak pisać, jak ja o niej, ale takie są przedstawione w filmie fakty. Do tego wypięcie się na własne dziecko. A walczyć o nie zaczęła, gdy okazało się, że dwóm kobietom trudno zrobić sobie dzidziusia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones