PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234459}

Ja, ty i on

You, Me and Dupree
6,2 39 528
ocen
6,2 10 1 39528
6,0 6
ocen krytyków
Ja, ty i on
powrót do forum filmu Ja, ty i on

Komedie romantyczne

ocenił(a) film na 8

Jakie możecie polecić komedie romantyczne? My polecamy: Marley i ja, Duchy moich byłych, Narzeczony mimo woli, 50 pierwszych randek, Sztuka zrywania, Nadchodzi Polly, Prosto w serce, Igraszki losu(!), Chłopaki też płaczą, Dwa dni w Paryżu(!)..:) Będziemy wdzięczni jak ktoś coś poleci:)

gosziluki

Poniekąd w tym gatunku: "Dobry rok" - trochę mniej romantyczna, bo pokazana z punktu widzenia faceta (i nie pierdoły czy frustrata), ale za to bardziej... sensowna, o ;)

gosziluki

Ze starszych filmów to ja bym poleciła Ja Cię kocham, a Ty śpisz z Sandrą Bullock (większość filmów z nią jest super), Joe Black, Wichry namiętności (to raczej melodramat, ale polecam gorąco), Miasto aniołów (też melodramat), List w butelce, Lepiej późno niż później, Słodki listopad, To właśnie miłość (świetny!), Nigdy w życiu, Apartament, Córka prezydenta,
A z nowszych to: Co się zdarzyło w Las Vegas, P.S. Kocham Cię, Brzydka prawda, Przypadkowy mąż.
Poleciłabym też Patch Adams, boski film, aczkolwiek nie jest może komedią romantyczną, ale po obejrzeniu go człowiek staje się inny, lepszy:)
Jakoś na razie tyle sobie przypomniałam:)

ocenił(a) film na 8
magdalena1976

Joe black nie jest do końca komedią romantyczną, tak czy siak godny polecenia.

Warte obejrzenia:
Two weeks notice
Good luck Chuck
Układ idealny
I love you Beth Cooper <-- ciekawy film, ale na pewno nie trafi do każdego, na własną odpowiedzialność ; )
She's the man <-- podobnie jak ten wyżej
Bride Wars
Confessions of a Shopaholic
The Terminal
Hitch

A teraz moi zdecydowani faworyci:
Love Actually
Ps. I love you
The Rebound
You've got mail
My sassy girl
The proposal
Forgetting Sarah Marshall
50 first dates
Marley and Me


Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to dopiszę ;)

peace.

ocenił(a) film na 6
gosziluki

Z bardziej śmieszniejszych to:
Dziewczyna mojego kumpla
Sekspedycja
Zgadnij kto
Nowożeńcy
Kac Vegas
Poznaj moich rodziców

ocenił(a) film na 7
gosziluki

Na moim blogu w najnowszym poście właśnie stworzyłem swoje Top10 komedii
romantycznych. Może kilka propozycji się przyda...

gosziluki

Polecam Męsko-damska rzecz,
Młodzieżowy lekki film, który też można zobaczyć to 17 Again,
no i reszta już wymieniona wyżej. Polecam wszystkie filmy jakie tu padły w tym temacie ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones