PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195203}
4,0 58 281
ocen
4,0 10 1 58281
3,0 14
ocen krytyków
Ja wam pokażę
powrót do forum filmu Ja wam pokażę!

DRUGA CZĘŚĆ TO PORAŻKA wszystko na odwrót jak to się stało że judyta mieszka w mieście w całkiem innym mieście głupota skoro wymienił całą zajebistą obsade na nieudaczników to chociaż scenerię mógł zostawić przyjaciółka judyty może sprawdza się w Barwach szczęscia ale w ja wam pokaze kompletnie nie pasuje ( joanna brodzik była idealna i młodsza od gł bohaterki a w ja wam pokaże to jakaś stara ropucha) Frycz zastąpiony Pazurą ŻAL a i główny bochater mimo że spoko fizycznie i wogóle ale ludzie skoro w 1 częsci grał blondyn i do tego pracoewał w redakcji z judytą to jaki cudem nagle stał się szatynem i pracował w radiu CAŁY FILM TO ZBRODNIA POPEŁNIONA PRZEZ Cezarego harasiewmowicza ŻAl nigdy w życiu żądzi na zawsze POWINNI ZROBIĆ DRUGĄ CZĘŚĆ JESZCZE RAZ Z OSOBAMI ZWIĄZANYMI Z PIERWSZĄ CZĘSCIĄ WTEDY BYŁO BY FAJNIE:)))) DANKA STENKA TO BOGINI PIĘKNA ZABAWNA UTALENTOWANA A wolszczak z małej litery bo to karykatura judyty nudna nie przekonująca takie flaki z olejem kompletne przeciwieństwo Danusi żal że ją zatrudnili ale chyba tylko dlatego że mężuś w ekipie tworzącej film ŻAL !!! taśka oczywiście też zajebista ale w 1 części jabłuczyńska wymiatała ta niklińska to kolejna porażka drugiej częsci JEDYNIE HANKA BIELICKA SWOIM MAŁYM EPIOZDEM PRZYCIĄGA PRZED EKRANY WIELKA KOBIETA !! szkoda że niema już jej wsród nas

ocenił(a) film na 5
londontown

zgadzam się kompletnie , obsada fatalna!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones