PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713232}

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Jack Reacher: Never Go Back
6,0 40 428
ocen
6,0 10 1 40428
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
powrót do forum filmu Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Mam nadzieję, że to życzenie się spełni.

ocenił(a) film na 5
zbigniewgi

Dobrze powiedziane,

karson_z

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 3
zbigniewgi

Zgadzam się, w porównaniu do całkiem dobrej pierwszej części ta jest porażką na całej linii. Fabuła, dialogi, efekty, sceny walki, aktorstwo, nic nie było nawet na poziomie średnim ;/

peeszet

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 5
zbigniewgi

Ta fraza nasuwa się sama. Tytuł zapeszył :)

ocenił(a) film na 6
zbigniewgi

Książka była naprawdę ciekawa, ale film niestety średni. Wydaje mi się, jakby scenarzyści czytali ją tylko w połowie albo po łebkach. Nic się nie trzyma kupy niestety. . .

Mauna_Kea

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 6
kotbury

komentarz widzę też na poziomie xD Przede wszystkim rzetelny i opierający się na znacznej wiedzy ^^

ocenił(a) film na 6
zbigniewgi

Film sam w sobie nie był zły, ale ekranizowanie 18 części jako kontynuacji Jednym strzałem...
O ile początkowo Child pisał niepowiązane fabularnie części cyklu, to przecież od 61 godzin akcja się bardziej wiązała.
Właściwie czytając Nigdy nie wracaj, można odczuć pewien dyskomfort, jeśli nie zna się kilku poprzednich.

Wcześniej tego nie było, bo przecież można było nawet Jednym strzałem przeczytać jako pierwsze. Zresztą tak przecież Albatros zaczął wydawanie Childa.

ocenił(a) film na 5
arcmarek

Film sam w sobie nie byl zly ? Kazdy musi zaliczyc chodziaz jednego gniota w karierze i Cruise zaliczył tym filmem.
Nuda i nijakosc to najwazniejsze cechy tego filmu.Pierwsza czesc byla srednia a ten sequel nigdy nie powinien powstac.

Kesler_2


trudno wysiedziec na filmie? PROBLEM Z PROSTATĄ/ZWIERACZEM WYLECZY CI UROLOG/PROKTOLOG.

ocenił(a) film na 10
zbigniewgi

Piekna historia...

ocenił(a) film na 1
zbigniewgi

Child chce wznowienia na Netflix (przyznał w końcu, że przyda się wyższy aktor).

zbigniewgi

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones