PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753715}
6,2 45 567
ocen
6,2 10 1 45567
6,4 38
ocen krytyków
Jackie
powrót do forum filmu Jackie

Jak wyżej,. Premiera miała już dawno miejsce, a w czeluściach internetu nie można tego znaleźć ;(

ocenił(a) film na 8
ufo254

Tak, premiera była już prawie miesiąc temu, ale w USA (2 grudnia). Tylko problem tkwi w tym, że ludzie od kampanii postanowili wypuścić "Jackie" w ograniczonej dystrybucji i stopniowo (co tydzień) zwiększać liczbę kin, aż dojdzie do "pełnego releasu". Teraz grają ten film w 350 kinach w Stanach, a przypuszczam, że i tak nie będzie to więcej niż 2000 kin. Z kolei premiery na świecie to głównie styczeń i luty, a w Polsce 3 lutego - późno, ale przynajmniej przed Oscarami :)
Myślę, że jedyne co na razie pozostaje to torr****, bo przeszukałem wszystko i nic za darmo nie dają :(
Znalazłem tylko kilka stronek, gdzie trzeba być zazwyczaj zarejestrowanym albo podać numer telefonu, żeby obejrzeć/sciągnąć. Ale to od razu wyskakuje jak się wyszuka w googlu.

ocenił(a) film na 5
qoobson41

Dzieki za tak szerokie info, wiec zostaje czekac, a te strony z numerami telefonow to sciema wiec radze uwazac

ocenił(a) film na 8
ufo254

Nie ma sprawy :) oczekuje tego filmu od ponad roku, więc siedzę w tym temacie i z przyjemnością odpowiadam na rożne watpliwości czy zapytania. Nie ma to jak czekać tyle na film i nagle dowiedzieć się, że musisz poczekać jeszcze 2 miesiące :€
Oj, te stronki to na pewno jedna wielka ściema. W życiu bym nie przypieczętował w ten sposób losu mojego konta bankowego albo telefonu ;)

ocenił(a) film na 8
ufo254

Nie ma sprawy :) oczekuje tego filmu od ponad roku, więc siedzę w tym temacie i z przyjemnością odpowiadam na rożne watpliwości czy zapytania. Nie ma to jak czekać tyle na film i nagle dowiedzieć się, że musisz poczekać jeszcze 2 miesiące :€
Oj, te stronki to na pewno jedna wielka ściema. W życiu bym nie przypieczętował w ten sposób losu mojego konta bankowego albo telefonu ;)

ocenił(a) film na 8
ufo254

Nie ma sprawy :) oczekuje tego filmu od ponad roku, więc siedzę w tym temacie i z przyjemnością odpowiadam na rożne watpliwości czy zapytania. Nie ma to jak czekać tyle na film i nagle dowiedzieć się, że musisz poczekać jeszcze 2 miesiące :€
Oj, te stronki to na pewno jedna wielka ściema. W życiu bym nie przypieczętował w ten sposób losu mojego konta bankowego albo telefonu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones