PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753715}
6,2 45 567
ocen
6,2 10 1 45567
6,4 38
ocen krytyków
Jackie
powrót do forum filmu Jackie

premiera

ocenił(a) film na 8

Wiadomo coś o polskiej albo amerykańskiej premierze?

ocenił(a) film na 5
qoobson41

premiera w USA - 2.12.2016

ocenił(a) film na 8
pris

Dzięki bardzo! Już wiem od połowy września o tej cudownej informacji, odkąd ogłoszono, że filmem zaopiekowało się studio Fox Searchlight. :D Stety albo niestety to dopiero ograniczona dystrybucja w Stanach po to, żeby film załapał się do Oscarów 2017 :L Więc nadal nie ma informacji o pełnej premierze w USA, a tym bardziej o polskiej premierze :(((

ocenił(a) film na 6
qoobson41

Polska premiera najprawdopodobniej wtedy kiedy inne europejskie premiery czyli w lutym 2017.

ocenił(a) film na 8
Muchomroowka

Też tak mi się wydaje, bo skoro w USA jeszcze nie było oficjalnej premiery, a zapowiedziana jest dopiero limitowana dystrybucja to u nas musimy jeszcze czekać. Rzeczywiście ogłosili, że we Francji będzie 1 lutego i w kilku innych krajach też w lutym. Oby się udało złapać jakieś pokazy w Polsce przed kinową premierą...

ocenił(a) film na 6
qoobson41

Potwierdzono na 3 lutego 2017 ;)

ocenił(a) film na 8
Muchomroowka

Oooo super. Dzięki ;) Szkoda, że nie dało się wcześniej, ale i tak dobrze że dali trochę przed Ceremonią Oscarów. Hmm ale jak to możliwe, że Filmwb wie i tej premierze, a na innych stronach cisza? Skąd oni mają to info?!

ocenił(a) film na 6
qoobson41

Na onecie pisali ;)

ocenił(a) film na 8
Muchomroowka

Dzieki jeszcze raz. Oby udało się złapać jakieś wcześniejsze pokazy przedpremierowe w styczniu, ale w sumie premiera wypada dość przyzwoicie (3 tygodnie przed Oscarami, a nie tak jak Silence czy Ukryte działania, albo chociażby Moonlight)

ocenił(a) film na 6
qoobson41

Czyż całe to oczekiwnie nie jest ekscytujące? Żadnych przedpremier, żadnych recenzji. 3 lutego zasiąść w fotelu i wtedy...albo rzygać tęczą albo rzygać dosłownie :) A potem wejść na filmweb i z czystym sumieniem wcisnąć odpowiednią notę ;)

ocenił(a) film na 8
Muchomroowka

Tak, tak jest bardzo ekscytujące, ale dla mnie chyba aż nadto - kiedy oczekujesz filmu od roku a oni karzą ci czekać jeszcze 2 miesiące to możesz po prostu nie wytrzymać ;) A recenzje to już zapełniają wiele portalu internetowych, i to zazwyczaj pozytywne recenzje...

ocenił(a) film na 6
qoobson41

Zrób sobie dobrze i wyłącz internet...zero recenzji, zero stresu ;)
Wróc w lutym :P

ocenił(a) film na 8
Muchomroowka

Jak tu wyłączyć kiedy nagrody krytyków w pełnej krasie i samym środku wyścigu, a Natalie zdobywa WAFCA dla Best Actress. Zaraz gildie, prasowe, a na koniec wisienka na torcie i emocjonująca noc 26 lutego!

ocenił(a) film na 6
qoobson41

To ja już nie mam pomysłu. Jesteś stracony :)

ocenił(a) film na 6
Muchomroowka

Nie rozumiem czemu zawsze musimy czekać do pół roku dłużej na premiery amerykańskich filmów, wszyscy powinni mieć możliwość obejrzenia filmu w tym samym czasie a nie takie faworyzowanie.... Moim zdaniem to jest strasznie poniżające nie wiem czemu Europejczycy się na to godzą.

Kalenz

Mam to samo. Tak strasznie źle mi z myślą ze ktoś już obejrzal a Ja muszę czekać ...

ocenił(a) film na 8
Kalenz

Weź pod uwagę, że premiera tak naprawdę była 2 grudnia 2016, więc wcale nie czekamy na to 0,5 roku tylko 2 miesiące. To jest czasami nie do zniesienia, ale akurat w przypadku "Jackie" polscy dystrybutorzy się postarali, bo datę premiery ustawili nie tak odległą. Oczywiście gdyby nie szanse oscarowe film wszedłby do naszych kin o wiele później. Pozostaje cieszyć się, że jeszcze niespełna 2 tygodnie do premiery w naszym kraju :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones