PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802516}

Jak chłopaki

Comme des garçons
5,8 567
ocen
5,8 10 1 567
Jak chłopaki
powrót do forum filmu Jak chłopaki
ocenił(a) film na 5
Kotel_20

Skandalem jest dać takiemu filmowi 9/10.

ocenił(a) film na 9
berni_

Skandalem dla Ciebie -,-
czy ja oceniam twoje wybory i decyzje ?

ocenił(a) film na 5
Kotel_20

A jak inaczej odnieść się do tytułu Twojego wątku?

ocenił(a) film na 9
berni_

Słaba prowokacja kolego. Nie zamierzam dyskutować,bo pachnie g*wnoburzą.

ocenił(a) film na 5
Kotel_20

Prowokacja? Dałem 5/10 a ocena ogólna 5,7. Czyli kto tu prowokuje i dlaczego? Skandaliczną oceną nazywasz oceny wszystkich, tylko Twoja jest dobra?
Jeżeli nie zamierzasz dyskutować, to nie pisz głupot. I nie wywołuj burz. Bo jeżeli ten film rzeczywiście według Ciebie zasługuje na 9/10, to radzę usunąć konto na FW. Na filmach w takim przypadku się nie znasz.

ocenił(a) film na 9
berni_

Ale się rozpisałeś

ocenił(a) film na 9
berni_

Każdy ma inny próg i rodzaj estetyki. Jeśli bierzesz mój profil na serio i uważasz,że mam się za wybitnego krytyka filmowego to niestety kolego Cię rozczaruję.Dla mnie jest to swojego rodzaju notatnik,gdzie zapisuję wszystkie obejrzane filmy przeze mnie,nie kieruję się mniej ważnymi i dokładnymi dla krytyków aspektami,a bardziej odczuciami. Rzadko też komentuję,praktycznie wcale. Nie ta osoba. Idź poszukaj dyskusji gdzieś indziej.

ocenił(a) film na 5
Kotel_20

Jeżeli profil nie jest "na serio", to nie pisz że ocena jest skandaliczna i musi być wyższa.

ocenił(a) film na 9
berni_

Nie będziesz mi dyktować warunków.

ocenił(a) film na 5
Kotel_20

Warunki się przedstawia i ktoś się do nich stosuje lub nie. Dyktować, to można dyktando.
Tylko by to zrozumieć, trzeba sobą coś reprezentować. A tutaj - jak widzimy po wystawionej ocenie i pierwszym wpisie, czegoś brak. Więc nie ma się czemu dziwić.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
berni_

Czego ode mnie oczekujesz ? Chcesz sobie poprawić dzień czy może Rozpętać kolejną idiotyczną „wymianę zdań” ?
Dlaczego do ludzi nie dociera,że są gusta i guściki ? I ,że mam prawo wystawić taką ocenę ? Nie trudź się bardziej i odpuść,bo nic z tego nie wynika.

ocenił(a) film na 5
Kotel_20

To, że są różne gusta, to doskonale wiem. I to, że masz prawo wystawić taką, a nie inną ocenę również wiem. Ty natomiast nie wiesz, że inna ocena filmu niż Twoja, czy to indywidualna, czy to ogólna na Filmwebie, nie oznacza, że jest skandaliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones