PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558587}

Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę

Eu când vreau să fluier, fluier
6,6 1 158
ocen
6,6 10 1 1158
7,0 3
oceny krytyków
Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę
powrót do forum filmu Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę

Jakaś rumuńska nędza o chłopaku z poprawczaka.

ocenił(a) film na 6
oscar_4

Terminatora sobie oglądnij, albo Władce Pierścieni napewno Ci sie spodoba :( 6/10, niezły fim, nie wiem czemu tak mało komentarzy?

ocenił(a) film na 6
Neuromer

Władca Pierścieni jest dobry, komercyjny, ale dobry. Zamiast tego przytoczyłbym Rambo, tępego mięśniaka, który biegnie przez dżunglę z karabinem i strzela po lesie.

ocenił(a) film na 10
oscar_4

może nie obejrzałeś do końca?
bo to film z kategorii tych, które przez 80 minut budują atmosferę na ostatnie 10 minut
zazwyczaj nie lubię filmów budowanych na tej metodzie, ale w tym konkretnym wypadku to ostatnie 10 minut wystarczająco wbija fotel (kinowy, nie wiem jak to się odbiera przed telewizorem)
ale co ma do odbioru tego filmu znajomość Terminatora i Władcy Pierścieni? widzę że modne jest szufladkowanie ludzi

ocenił(a) film na 8
andluc

to ma, że tak głupie komentarze pod filmami różniącymi się znacznie od amerykańskich, idiotycznych filmów akcji charakterystyczne są właśnie dla fanów ów "transporterów", "triple x" itp. Jest to dość irytujące, gdy przychodzi gość krytykuje film bo jest rumuński i się nie strzelają w czasie pościgu. jak ktoś ma sieczkę we łbie i nie może wytrzymać na filmie, w którym jedna scena trwa dłużej niż minutę to jego pech. oczywiście ma prawo wejść na forum i podzielić się w sposób bardzo elokwentny swoimi przemyśleniami, ale inni mają prawo zaszufladkować go jako bezmózgiego wpier*alacza popcornu z multikina - fana głupich amerykańskich filmów akcji.

użytkownik usunięty
XIPE

założyciel to debil albo debil prowokator:)

ocenił(a) film na 10

a może jednak mu się sam film nie podobał
nie mógł?
czy to od razu powód żeby go szufladkować albo wyzywać?
sani sobie raczej wystawiacie świadectwo ocenianiem ludzi na podstawie ich ocen filmu,ale to nie mój problem

ocenił(a) film na 6
andluc

Czasami jednak chodzi o zwykłą prowokację do dyskusji, jak widać założycielowi nie zależy na dyskusji, więc raczej szkoda czasu na maglowanie tego wątku.
Pozdrawiam wszystkich szufladkujących i zaszufladkowanych do jednej z tych grup każdy z nas należy, należał lub będzie należał ! ;)

ocenił(a) film na 8
andluc

nie chodzi o to czy komuś się podobał film czy nie, bo jasne, że nie musi, ale o to jak wyraża swoją opinię.

ocenił(a) film na 7
XIPE

A nie lepiej takiemu powiedzieć, że jest burakiem i nie potrafi docenić dobrego kina. W kurza mnie takie dzielenie widzów na tych co oglądają kino ambitne i tych co gustują w transformersach.

gregor_00

ale dlaczego cie to wkurza??? takie jest prawo dżungli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones