PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558587}

Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę

Eu când vreau să fluier, fluier
6,6 1 158
ocen
6,6 10 1 1158
7,0 3
oceny krytyków
Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę
powrót do forum filmu Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę

Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 7

Dobry dramat , świetnie pokazujący młodocianego więźnia ,który nie zawsze wedle własnej woli musi stawić czoła swoim emocją ,musi trzymać je na wodzy ,i do tego dochodzą problemy rodzinne ,konflikty w więzieniu , a w młodym człowieku zbiera się gniew , gniew gdyż otoczenie ,które niby ma mu pomóc ,tak naprawdę nie rozumie czego ten młody człowiek potrzebuje.
Świetnie zagrane role , dosadnie ukazany problem, może jeszcze czegoś zabrakło temu filmowi, jednak na solidne 7/10 myślę ,że zasługuje w mojej ocenie .
Na pewno warto obejrzeć.

Fireghost

emocjom, nie emocją... używaj celownika liczby mnogiej. I używaj mniej przecinków - twórz zdania mniej rozbudowane, ale przez to bardziej czytelne. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 7
Gladiatorek

Dziękuję a może by tak coś o samym filmie ?:]

Fireghost

Chętnie, ale go nie widziałem. Moja wypowiedź miała na celu tylko i wyłącznie przyjacielską radę językową. Jak tylko obejrzę film z radością wypowiem się na jego temat. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Gladiatorek

Nie zauważyłem byśmy byli na przyjacielskiej stopie, gdyż nie mam Cibie w znajomych.
Co do pisowni ,myślę że nie potrzebuję rad ponieważ potrafię pisać.
A to ,że czasami przychodzi mi pisać komentarze grubo po północy gdy człowiek już zmęczony to czasami wychodzi jak wychodzi nic więcej:)
Mój powyższy tekst myślę jest jak najbardziej zrozumiały pomimo tego, że ma zbyt wiele przecinków:).
Radze więc pooglądać film i dodać komentarz na temat filmu , gdyż takie opinie uważam za znacznie ciekawsze:)

użytkownik usunięty
Fireghost

To napisałeś w dzień, a dalej twoje wypociny są na poziomie gimnazjalnego idioty.

ocenił(a) film na 7

Jak kto woli , jeśli uważasz ,że 2 nad ranem to dzień niech tak będzie , a teraz jak jeszcze masz coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie to skomentuj film. Bo jak na razie to Twoje odzywki są na takim poziomie:)

użytkownik usunięty
Fireghost

Twój wpis:
18 stycznia 2012 15:24

15:24
15:24
15:24

Od kiedy 15:24 to 2 nad ranem?

ocenił(a) film na 7

Myślałem,że też czepiasz się mojego pierwszego wpisu. Zresztą nie rozumiem ludzi, którzy tutaj wchodzą. Zamiast pogadać o filmie czepiają się nie wiem czego i po co. Nie wiem czy zauważyłeś ,ale jest już 4 wpisy nie licząc moich ,które kompletnie nie mają nic wspólnego z filmem i to niby ja reprezentuje ten poziom gimnazjalny jak to nazwałeś. Przynajmniej coś byś napisał o filmie poprawiając mnie bądź zgadzając się z czymś jak na przyzwoitego człowieka przystało a nie zajmować się czymś co nie ma zupełnie żadnego celu w tym temacie.
Spodziewam się jednak kolejnego eseju o moich wypocinach;) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Fireghost

Dobra, specjalnie dla Ciebie:

Film jest nudny i mi się nie podobał.

Może być?

ocenił(a) film na 7
Fireghost

Po pierwsze gratuluję ci Fireghost cierpliwości w odpowiadaniu na te durne zaczepki.
Co do samego filmu to reżyser wziął się za bardzo wdzięczny temat więziennictwa. Fabuła jest o tyle ciekawie skonstruowana, że główny bohater jest teoretycznie zresocjalizowany i za chwilę wróci do życia na wolności. Sęk w tym, że najważniejsze dla kształtowania osobowości lata spędził w poprawczaku. Chłopak ewidentnie nie potrafi poradzić sobie ze swoimi emocjami, czuje się odrzucony i bezsilny wobec zasad na jakich funkcjonuje świat. Jest jak beczką prochu, która wybucha od jednej iskry. Nagłe pojawienie się matki doprowadziło go do decyzji, które negatywnie zaważą na jego przyszłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones