PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4613}

Jak w zegarku

Clockwise
6,4 1 165
ocen
6,4 10 1 1165
Jak w zegarku
powrót do forum filmu Jak w zegarku

popieram

ocenił(a) film na 7

Popieram przedmówce, czysta angielska komedia z jej mistrzem Johnem Cleesem. Niezbyt kosztowna produkcja...

ocenił(a) film na 7
Turdus

Przyzwoita komedia pomyłek. Można śmiało wyciągnąć się na kanapie, zrelaksować i pośmiać :)

topjes

Bardzo mnie śmieszy, momentami do tego stopnia, że brzuch boli :)Zdecydowanie 8/10 i oczywiście każdego zachęcam, po kilku razach jeszcze mi się nie znudziła i pewnie nie znudzi:)

ocenił(a) film na 7
topjes

Poszczególne gagi są bardzo dobre, rewelacyjne wręcz, ale brakuje filmowi jakiegoś wyraźnego finału. sir Cleese świetnie kreuje irytujące postaci i ta też czasem potrafi zirytować, częściej jednak tym bawi.

Nie odradzam, bo rozśmieszyć film wybitnie potrafi, ale końcówka jest zbyt rozmyta i pozostawiła we mnie pewien niedosyt. Dla fanów Cleese'a.

Turdus

Dla mnie bomba ;). Kupiłam płytę z tym filmem w sklepie z używanymi ubraniami, bo jakiś Anglik wrzucił go do worka z odzieżą ;). Chwała mu za to - świetna komedia ;). Cleese jak zwykle zakręcony a film smieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones