PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 306 094
oceny
7,9 10 1 306094
7,9 30
ocen krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka

trochę wstyd, że prawie trzydziestoletni stary koń jak ja jara się taką bajusią, ale prawda też jest taka, że HTTYD to niemal ideał. Jest świetnie zrealizowana, urocza, zabawna, z prostym, wyrazistym i mądrym przesłaniem, powoduje że chce się wejść w ten świat, być jej bohaterem, a o to chyba w tym właśnie chodzi. Coś cudownego, zdecydowanie wartego polecenia wszystkim, tym bardziej że jest relatywnie nie aż tak popularna jak wiele innych, masowo robionych przez pixara czy dreamworks przeciętniactw.

aha, zdecydowanie polecam bardziej wersję angielską !!

skttrbrain

Hehe ja ostatnio w przeciągu chyba półtora tygodnia obejrzałem z dziewczyną trzy razy, emisję na tvn, powtórkę na tvn i na koniec wersję w oryginale z ciekawości :D Ciężko mi powiedzieć czy jakąś inną animację lub film dałbym radę obejrzeć tyle razy z rzędu. Może to kwestia postaci, humoru lub muzyki pasującej do scen ale uwielbiam go tak czy inaczej :)

Valdoraptor23

ja już nawet nie wiem ile razy już obejrzałam ten film xD <3

ocenił(a) film na 10
rita156

No cóż, to jest jedyny film który mi się nie nudzi (zobaczymy jak z tym HTTYD2), a oglądałam już go ze sto razy :). Jest to historia którą odkrywa się ciągle na nowo i za każdym razem dostrzegamy więcej szczegółów. Ja bynajmniej dostrzegam.

ocenił(a) film na 7
skttrbrain

Rzeczywiście przyjemna animacja, ale najlepsza "baja" ostatnich lat to zdecydowanie Frozen.

skttrbrain

Mam to samo w tym samym wieku :] Zdecydowanie najlepszy film animowany tego dziesięciolecia, bije na głowę wszystkie pozostałe.

skttrbrain

Nie bajusią a animacją, młodszy kolego ;) Super filmik :)

ocenił(a) film na 10
thunder1

Dziękuję, nie jestem sama:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones