PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 432
oceny
7,2 10 1 80432
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

Wybitny!!!

ocenił(a) film na 10

To jeden z najlepszych obrazów w całej polskiej kinematografii, urocza młoda aktorka i przy niej Janusz Gajos, duet wyśmienity, ten film zasługiwał na Oskara! przepraszam tylko fanów p. Lindy raził mnie w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
annaznajomska

Właśnie miałem zaszczyt skończyć oglądać film i muszę napisać był dobry ale czy wybitny nie a już tym bardziej nie!!! że jest jednym z najlepszych obrazów całej polskiej kinematografii.Postać która tak na prawdę trzymała mnie do samego końca filmu był Janusz Gajos (Brat Zdrówko) reszta aktorów wypadła mizernie na tle niego.Cała opowieść była słaba i te zapachy aż się mdło robiło:.Franciszek Pieczka który zagrał krótką scenę może pięciominutową wykonał to tysiąc razy lepiej nisz to mieli okazie pokazać Krzysztof Pieczyński aktor miernych seriali i ta jego mina strudzonego życiem chyba inaczej nie umie grać.Nie wspominając o Grzegorzu Damięckim i Dariuszu Juzyszyn w tym filmie to byli zwykli pozoranci a nie aktorzy.Troszkę się rozczarowałem ale nie ma co narzekać wole takie kino niż następne mdłe i wypuszczane na siłę komedie romantyczne którymi nasze rodzime kino raczy nas widzów od pewnego czasu pozdrawiam :)

annaznajomska

wybitny..?! jesli film, w ktorym w ciagu godziny noie dzieje sie NIC jest wybitny, to ja przepraszam, ale chyba obejrzalem w zyciu pare wybitniejszych filmow.

ocenił(a) film na 8
annaznajomska

hmmm..ja zaczęłam oglądać myśląc że po kilku minutach pójdę sobie i skończę to co przedtem zaczęłam...a tu co?!oglądnęłam całe i jeszcze mi mało...brak słów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones