PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 432
oceny
7,2 10 1 80432
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

zajebisty

ocenił(a) film na 8

najlepszy polski film o mnichach w historii kina!!!

użytkownik usunięty
el_critico_HD

Zgadzam się zajebisty :D miałam kiedyś kontakt z mnichami i w życiu nie widziałam żeby w kinie tak genialnie oddać ten specyficzny klimacior. W dodatku bez stereotypów i sztucznej pretensjonalności

ocenił(a) film na 9
el_critico_HD

ja też dołączam się do chórku!!!!
brawo! brawo! fantastyczny film, niesamowity klimacik. Śmieszny,
liryczny, magiczny, uspokajający "i co się dziwisz" Drogi czytelniku?
taki właśnie jest! :)

ocenił(a) film na 9
el_critico_HD

Właśnie obejrzałem,i na wstępie mówie, że jestem ateistą.
Film podobał mi się nieprawdopodobnie.
Nie było tam żadnego "promowania" Jezusa i jego domniemanej wielkości.
Scenariusz bardzo ciekawy, oryginalny.
Kolejna cudowna rola Janusza Gajosa.
Poruszająca kreacja Wiktorii Gąsiewskiej, które według mnie wyróżnia się wspaniałą dykcją jak na swój wiek i bardzo wiarygodnym graniem.
Jeśli nikt nie spieprzy jej kariery to za parę lat będzie mogła nazwać się prawdziwą aktorką.
Sam pomysł aspektu klasztoru i tych tajemniczych zapachów,połączenie klasztornej ascezy i życia w małym miasteczku XXI wieku.
Film oceniłem na 10/10 i powiem,że wielu filmów tak nie oceniam, ale "Jasminum" zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

HCcezetHC

Nie wiem, po co informacja, że jesteś ateistą.

ocenił(a) film na 9
Astarte86

A po co zdziwienie ta informacja ? ;-)

Co do filmu-bede kolejnym jego piewca-wysmienity polski film ! dawno tak dobrego nie zrobiono.A duet Gajos-filmowa Gienia- genialny !

Radzivill21

Filmów się chyba nie ogląda przez pryzmat wiary i to, czy się wierzy, czy nie, nie powinno mieć wpływu na odbiór.
Tak, wydaje mi się, powinno być u dojrzałego widza.

pzdr.

użytkownik usunięty
el_critico_HD

film faktycznie świetny - ale...co mnie rozbawiło: najlepszy, POLSKI FILM O MNICHACH... ? - a ile ich było ? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones