PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681844}

Jestem żołnierzem

I Am Soldier
5,5 1 218
ocen
5,5 10 1 1218

Jestem żołnierzem
powrót do forum filmu Jestem żołnierzem

„I Am Soldier” nie zasługuje na miano filmu, lecz fabularyzowanej reklamy brytyjskich sił specjalnych – SAS. Nawet ostatnia akcja – drewniana w realizacji i wykonaniu – nie podnosi walorów „filmu”. Ogółem daję 3. na 10 bo wolę….polski GROM.

robben76

Z filmu wynika że SAS może czyścić buty GROMowi ;P

ocenił(a) film na 3
kangurinho

Racja !!!!!!!!

robben76

dlaczego ta kobieta, która również była żołnierzem wyśmiała tak szyderczo na przesłuchaniu tego żołnierza, po tym jak został rozebrany przed nią do naga ?

ocenił(a) film na 6
qwerty789_filmweb

Żeby go złamać, aby wyjawił więcej niż numer identyfikacyjny i stopień - a tym samym odpadł.

Ogółem mówiąc, ten etap szkolenia (zaraz po marszobiegu przez Góry Czarne) jest najbardziej kontrowersyjny - wielu ludzi nabawiło się stresu pourazowego, niektórzy nawet zapomnieli, że to tylko test i naprawdę bali się o własne życie.

ocenił(a) film na 6
kangurinho

Sprzeciw. S.A.S. zajmuje się jednymi zadaniami, GROM innymi. To tak, jakby porównywać rower do samochodu. I to, i to fajne, i tym, i tym można pojechać - ale co innego 10km przez park, a jeszcze co innego 100km trasy autostradą.

ocenił(a) film na 2
robben76

Dla fanów wojska ten film to profanacja;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones