PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789768}

Jestem taka piękna!

I Feel Pretty
6,1 41 324
oceny
6,1 10 1 41324
5,3 19
ocen krytyków
Jestem taka piękna
powrót do forum filmu Jestem taka piękna!

Ten film powinni pokazywać w każdej szkole na lekcji wychowawczej. Pokazuje, że każdy jest piękny na swój sposób. Że nie ma jednej definicji piękna, to wszystko jest w naszej głowie. Super film. Dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 3
idk_

Zgadza się. Dla mnie, to ktoś zlecił nakręcenie filmu motywacyjnego dla brzydkich, grubych,

ocenił(a) film na 10
budzynska1987

Zgadzam się, płakałam ze śmiechu, już od pierwszej sceny, czułam że ten film będzie hitem! Lepszej komedii od lat nie widziałam. Coś jak Bridget Jones, coś w ten klimat, uwielbiam Bridget, to i ten pokochałam :D

ocenił(a) film na 3
budzynska1987

Niestety, mylisz się Albo inaczej, czy każdy jest bogaty na swój sposób, mądry, dobry?

budzynska1987

Powiem tak bo dużo jest tu na tym forum kobitek: " każda potwora znajdzie swojego amatora" i to jest prawda, czy się to tyczy faceta czy kobiety a było by nudno jakby każdy z nas miał ten sam gust :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
budzynska1987

Zgadzam się z Twoim komentarzem w 100%%%.Może na 10 nie zasługuje,ale jest to fajna i mega pozytywna komedia.W sam raz na poprawę humoru ;)

budzynska1987

Kto Ci kazał tak pisać ? Terapeuta. "Każdy z nas jest piękny " ? Na pewno nie

budzynska1987

Oczywiście, że istnieje definicja piękna. Zawiera się w niej między innymi symetryczność twarzy. Nie każdy jest "na swój sposób" piękny. Tak samo jak nie każdy jest inteligentny albo zabawny. To co autorka chciała napisać to "każdy jest na swój sposób atrakcyjny". Tak, nawet osoby, które wyłamują się z definicji piękna czy jego kanonów, mogą być uznane za atrakcyjne.
Niestety obecnie akceptacja siebie jest łączona z tolerowanie wad, które można bardzo łatwo skorygować lub się ich pozbyć. Również tych niefizycznych. Nawet od tych nie mających związku z fizycznością radziłbym zacząć.
Samego filmu nawet nie widziałem i nie mam zamiaru obejrzeć. Chyba, że z jakąś kobietką obok. :D Całkiem przypadkiem trafiłem do tej dyskusji.

ocenił(a) film na 7
budzynska1987

Fajny film, temat zawsze aktualny, jednak gadanie głównej bohaterki mnie przytłacza.Za dużo papla

budzynska1987

Uwielbiam Cię :*

ocenił(a) film na 1
budzynska1987

Na godzinę wychowawczą wystarczy Dove-Evolution. A film to nieporozumienie. Cieszę się, że wypożyczyłam z biblioteki i nie wydałam na to coś ani złotówki.

budzynska1987

nawet jak ktoś waży 500kg i krzywdzi się na własne życzenie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones