PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36168}

Jezus Chrystus - Łowca Wampirów

Jesus Christ Vampire Hunter
4,8 2 313
ocen
4,8 10 1 2313
Jezus Chrystus Łowca Wampirów
powrót do forum filmu Jezus Chrystus - Łowca Wampirów

Film jest denny i pokazuje jak bardzo na wartości straciły dziś takie postaci jak Jezus, naprawde w kinematografii łamane sąwszelkie bariery i bezczeszczone świętości. Oglądałem film z niesmakiem większym niż przy SALO..

ocenił(a) film na 7
Wikary666

wydaje mi sie ze "dennosc" filmu byla zamierzona, co by nie mowic ani ambicje ani budzet w tym filmie nie sa zbyt wysokie. co do uczuc religijnych to za bardzo nie wiem o co ci chodzi, jezus jest tym dobry, jezus walczy ze zlem, jezus wygrywa. czego chciec wiecej? ;p

ocenił(a) film na 7
Wikary666

Ciekawy jest tutaj bardzo fakt, iż oburzony szarganiem świętości jest ktoś, kto ma nick Wikary666. Dokąd zmierza ten świat, sami schizofrenicy ostatnimi czasy.

Wikary666

A co z "nieświętością" jaką jest sybol Szatana czyli 6 6 6, która szargana jest obecnie przez Wikarych ;)
Toż to brak szacunku dla "pradawnego zła" ;))))))

ocenił(a) film na 9
nietzsche

Tak tak, idź lepiej na "Karola", zamiast wypisywać takie bzdury. Zresztą czego się spodziewałeś po filmie o tytule "Jesus Christ Vampire Hunter"?? Obejrzałeś go po to, żeby móc zapłonąć świętym ogniem oburzenia? Można się domyśleć, że to nie jest prequel "Pasji"...

ocenił(a) film na 1
Mr_Brightside

wikary weno się puknij w czoło , będzie ci wesoło
obesrałku
lecz się

phil_anselmo

autor niech się leczy :D tymbardziej prosiłbym o darowanie sobie takich kretyńskich wywodów - ktoś ma coś do tego że Jezus jest łowcą wampirów w filmie i ma do tego niesmak to niech do wafla nie ogląda!!!! mi się podoba w tej roli!!!! rulez !!!!!!

Wikary666

myślę, że 'nieporozumienie' do dobra ocena dla tego 'czegoś'

ocenił(a) film na 7
wodzbromden

A czego się spodziewacie od Tromy? Ambicji? Dobrego aktorstwa? Jaaaasne ;)

ocenił(a) film na 5
Pinokio1983

To nie "Troma", lecz "Odessa" - mała wytwórnia z Kanady.

ocenił(a) film na 6
Wikary666

Film jest jaki jest (mnie osobiście się podoba, choć "chwilami" przynudza), ale muzyka rewelacyjna poprostu.

Wikary666

dobrze szefie mosz recht, ale dlaczego te trzy szostki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones