PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36168}

Jezus Chrystus - Łowca Wampirów

Jesus Christ Vampire Hunter
4,8 2 313
ocen
4,8 10 1 2313
Jezus Chrystus Łowca Wampirów
powrót do forum filmu Jezus Chrystus - Łowca Wampirów

Jeżeli prawdziwy Jezus ten film widział to ciekawe czy ukara reżyserów tego filmu i aktorów, to jest robienie jaj z katolików i wiary.

astijuj

Jezus zdechł 2000 lat temu więc raczej tego nie zobaczy

kryszti

I ty jesteś Polak? Jak można być takim nieukiem i nie wiedzieć że po trzech dniach zmartwychwstał, pomyśl, poczytaj na ten temat zanim coś napiszesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Ahahah, o nie mogę z tego ziomka, padłem ze śmiechu :D "I ty jesteś Polak?"
Przykład, że spustoszenie, jakie robi w słabych umysłach katecheza, jest zgubne i często nieodwracalne.

brodah

hehe przywracasz mi wiarę w ludzkość :D Owszem ja jestem polak ale Jezus już nim nie był więc nie wiem skąd to pytanie, to prawde,że religie robią sieczkę z mózgu bardziej podatnym na wpływy ale nie tylko one, masakra ilu takich debili chodzi po ulicach

kryszti

NIe podobasz mi sie. Ten twój potworny obrazek powinien być zakazany, widać po nim żeś niewierny.
Jezus był przeciętny? nie wiem o kim czytałeś, ale chyba o innym jezusie.
jak wytłumaczysz chodzenie po wodzie , zamienianie wode w wino, przywoływanie ryb? NIkt inny tego nie potrafi a ty
mówisz ze przeciętny? Wytłumacz:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Werzysta

W innych religiach też są cuda niewidy napisane w książkach

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Troche teraz zaczełem sie zastanawiać i może masz racje, może to co pisze w biblii moze nie być prawdą. NIE WIERZYŁBYM ALE mam jeszcze
inne argumenty, są przecież są dowody na istnienie Boga bo niektóre modlitwy pomagają, uzdrowienia, cuda są, z wypadku samolotowego nawet niektórzy wychodzą, a ten słynny kierowca kubica przeżył wypadek który był straszny i nic z auta nie zostało bo papierz dał znać Bogu żeby nie umierał bo na kasku miał inicjały papierza JP2 i po co maturzyści jeżdzą na jasną góre do Częstochowy sie modlić o mature? Matka boska wysyła sygnał do Boga poprzez modlitwe i daje
znać Bogu. Jaki sens by był jezdzenia tysięcy ludzi na jasną góre modlic sie gdyby to nic nie dawało?
setki tysiecy pielgrzymów jezdzi na jasną góre sie modlić do matki boskiej żeby dawała znaki Bogu. Jęsli nie słyszałeś nigdy o Licheniuto poszukaj. Do Lichenia gdzie jest wielka świątynia ciągle setki tysiący ludzi się jednoczy i modli, tracą pieniądze na tamtejszy pobyt hotele jedzenie, i przede wszystkim ofiare składają sofita.90% ludzi bierze ślub kościelny, 99% Polaków jest ochrzczonych. kilkuset milionów ludzi jest katolikami, a ty chcesz byc madrzejszy od kilkuset milionów ludzi? Od starszych dorosłych chcesz byc madrzejszy? Skoro 99% Polaków wierzy to ja też musze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

tak tak mały

kryszti

Nie widzisz mojej miniatury? Po moim zdjęciu chyba widzisz że nie jestem dzieckiem? Kiepska jakość bo zdjęcie robione komórką ale kurde chyba widać na tyle dobrze że jestem dorosły a nie dziecko. Pozdro

Werzysta

haha ok :D spoko, teraz wiem ,że od początku mnie podpuszczasz :)

kryszti

Po prostu po przeczytaniu tego tematu się uśmiałem i postanowiłem zagrać role niektórych zacofanych ludzi w Polsce,:) dla jaj:D

Werzysta

"po co maturzyści jeżdzą na jasną góre do Częstochowy sie modlić o mature"
nawalić się jak na kazdej innej wycieczce, byle tylko nie musieć iść do budy - proste.

"Jaki sens by był jezdzenia tysięcy ludzi na jasną góre modlic sie gdyby to nic nie dawało"
ja tego sensu nie widze. to jest tylko jedna wielka iluzja, w którą niektórzy sobie wierzą, więc niech dalej to robią, mają do tego jak największe prawo. tyle. wierzyc mozna sobie w wiele rzeczy, w wiekszosci fikcyjnych, ale na tym opiera się "wiara". bo już dowodów to mi jednak żadnych nie dostarczysz. a że ktos cos przezyl? wielu ludzi sie nie modli, wyznaje szatana albo klocki lego, a tez wychodzą z wypadków cało ... czego to dowodzi, bo ja nie wiem.

matthies00

Farmazony takie napisałem z nudów, nie na poważnie bo denerwuja mnie takie komentarze jak astijuja

Werzysta

no to jesteś rozgrzeszony ;))

matthies00

Zobaczycie później jak będziecie gnić w piekle wszyscy niewierzący.

Werzysta

Ty, to tak na serio czy???

Werzysta

Buahaha:D Dawno nie czytałam takich debilizmów. Dzięki koleś, you just made my day!

ocenił(a) film na 7
Werzysta

A gdyby komuś kiedyś na serio przyszło do głowy zastanawiać się nad tym, po co ludzie wierzą, polecam najpierw zapoznać się z genezą oraz mechanizmami działania rozwoju duchowego. Do tego celu dobrze posłuży książka Phillipa Kapleau "Trzy Filary Zen" (wraz ze słowniczkiem pojęć na końcu książki) i raczej żadna inna (spojrzenie na kulturę Wschodu autorów innych publikacji jest mocno wypaczone).

Przepraszam, że podkręcam jakąś książkę nichym jechowiec, ale sam dorwałem się do niej dzięki poradzie w Internecie na temat "Jak przestać myśleć" i ona właśnie rozwiązała porażającą większość moich życiowych problemów. Zatem teraz podaję dalej cegiełkę zajebistości ;)

Werzysta

podoba mi się twoje podejście do tego ja też tak do tego podchodzę

Werzysta

Jesteś taki naiwny, a twoje rozumowanie...

Werzysta

sorry dopiero zauważyłem że to ironia, idiota ze mnie :D

kryszti

No to przynajmniej będzie porządek z dziećmi ^^ Idźcie spać.

Werzysta

"jak wytłumaczysz chodzenie po wodzie"
Udowodnij że chodził po wodzie.

"zamienianie wode w wino"
Udowodnij że zamieniał wodę w wino.

"przywoływanie ryb?"
Udowodnij że przywoływał ryby.

"NIkt inny tego nie potrafi"
Ja potrafię przywoływać ryby i zamieniać wodę w wino, nie wiem co w tym jest niezwykłego...

Oriflamme

Hm problem, w tym,że po za nowym testamentem nigdzie nie ma opisu tych tzw cudów. A jeśli już są, to dziwnym zbiegiem okoliczności ZAWSZE kościół maczał w nich paluszki, bądz też, były one pisane pod wpływem nowego testamentu i baaardzo często kilkadziesiąt lat po domniemanej śmierci Jezusa a nie rzadko, i kilka set lat po.

kryszti

Co ma wspólnego Harry Potter Bat man spider man Zeus Hermes Ozyrys i Jezus?
Wszystkie te postacie są fikcyjne. I nic tego nie zmieni. Katolicy chrześcijanie mogą się ze.. rać ze swojej wiary
Mogą powoływać się na swoje tzw autorytety w dziedzinie swojej wiary. Mogą sobie tworzyć księgi i filozofować ile im się żywnie podba
Mogą bez końca przywoływać "argumenty" w stylu 2000 lat i większości, ale, to nie zmieni faktu,że historia tego typa jest grubymi nićmi szyta i mało wiarygodna.

Herretyk

Podsumuję to... człowiek to rzekomo najinteligentniejsze zwierzę(choć szczury mają prawie identyczną strukturę mózgu) ale z pewnością najbardziej niezrównoważone, dla mnie ludzie potrafią być takimi skłonnymi do manipulacji debilami że aż to fascynujące

kryszti

Co do tej inteligencji, to czasem miewam spore wątpliwości.

Herretyk

Ogólnie większośc ludzi jest przeraźliwie tępa , ale jednak nie podlega wątpliwości że jesteśmy naijnteligentniejszymi zwierzętami.

kryszti

żebyś się nie zdziwił jak ty zdechniesz

sebawwe

W śmierci raczej nie ma nic dziwnego... a tak poza tym niesamowita riposta

kryszti

obejrzyjcie wszystkie cztery części Marii z Nazaretu bezbożniki

sebawwe

jeszcze mnie aż tak nie poj*bało

ocenił(a) film na 7
astijuj

Ja nie rozumiem jakiego wy kina oczekujecie po tytule Jezus Łowca Wapirów. Film jest tak głupi, że aż zabawny. Dawno nie widziałem takiego filmu. Sceny walki to istna parodia filmów kung-fu azjatyckich. Fabuła denna, ciągnie się, ale sam film oceniam na 7 ponieważ trzeba mieć dystans do tego co się ogląda

astijuj

Jezus nie istnieje, tak samo jak śmieszni bogowie (w których wiara powinna być przymusowo leczona).

Oriflamme

Nie no że nie istnieje to wiadomo, istniał ale 2000 lat temu około, owszem bogowie są śmieszni, ale jednak ja wierzę w wolność, jak ktoś chce to niech w to wierzy, tylko niech się nie dziwi że ktoś uważa go za idiotę, niech nie będzie chrztu przymusowego oraz religii w szkołach, ja nikomu wiary nie zabronię, tylko dlaczego ta sekta ma tak dużą władzę i wpływ to nie mam pojęcia, tak jakby ludzie to bezmózgie zombie, pewnie gdyby ci polscy katolicy urodzili się przykładowo w jakiejś Indonezji to by odpi*erdolili największy Jihad na świecie, gadają na muzułmanów a z ich mentalnością sami pewnie byliby gorsi, czytałem że jedynie około 80-90% społeczeństwa jest zdolne do myślenia dziwne jak to się pokrywa z katolami. A i ch*j że się rozpisuję, ale dla mnie wiara w boga nie ma wiele wspólnego z religiami.

kryszti

Och, wiadomo że póki co należy promować wolność religijną, lecz wraz ze spadkiem procenta wierzących należy powoli odbierać kolejne przywileje wierzącym, a ostatnie bastiony wiary po prostu leczyć z religii. Moim marzeniem jest by pewnego dnia z Watykanu uczynić uniwersytet. Jezusa wywalić i zastąpić "Człowiekiem" da Vinciego, obrazy świętych zastąpić zdjęciami filozofów i wielkich naukowców. By ze świątyni zabobonu uczynić świątynię rozumu.

użytkownik usunięty
Oriflamme

"ależy powoli odbierać kolejne przywileje wierzącym, a ostatnie bastiony wiary po prostu leczyć z religii" - idealny przyklad wytresowanego glupca. Perfekcja.

Głupca? We Francji, która jest jednym z bardziej zateizowanych społeczeństw, powoli odbiera się przywileje religii, takie jak nawet noszenie religijnej biżuterii, czy religijnych elementów ubioru. Zmniejsza się w każdym takim społeczeństwie prawne zdolności działania kościołów. Z kolei grupa naukowców z zakresu psychiatrii i neurobiologii postuluje uznanie fanatyzmu religijnego chorobą psychiczną.

Oczywiście, ja jestem głupcem, a to tylko dlatego, że mówię fakty ;)

użytkownik usunięty
Oriflamme

Tak, jestes *wytresowanym* glupcem. To specyficzny stan ducha - cos zupelnie innego, niz zwykla glupota, a po prostu dobra tresura ulomnych - tak wlasnie Cie postrzegam, jak i postrzegaja ci, ktorzy Cie tresuja. Widzisz, w moich oczach nie roznisz sie od roznego rodzaju bandytow, ktorzy zmuszaja innych do ich "jedynego i slusznego" widzenia swiata - oczywiscie tylko pod przymusem, bo innej metody po prostu nie znacie - jak to u glupcow zawsze bywa. Z takich jak Ty wywodza sie najgorsze menty spoleczne w rodzaju fanatycznych faszystow, czerwonych kmerow i innych im podobnych, co niestety nie jeden raz historia udowodnila. Sluzycie zawsze silnym, gardzac slabszymi, Wasze lizusostwo w stosunku to rzadzacych budzi wrecz fizyczna odraze. Oczywiscie, w swojej opinii jestescie bardzo nowoczesni, postepowi ale coz - ta opinia ma to do siebie, ze jest subiektywa, choc jak znam sposob myslenia takich jak Ty, jest to oczywiscie JEDYNA wlasciwa opinia. Watpliwosci nie istnieja, bo glowa zbyt ciasna. Przykro mi to pisac, ale bez wzgledu na to jak wielki sie w swoim pustym nadymaniu wydajesz, jestes glupcem i umrzesz glupcem. Takich jak Ty jest legoin i dlatego tez ten swiat wyglada jak wyglada. Potraktuj te wypowiedz jako ostrzezenie - pamietaj, Twoje zycie i - co moze Cie zdziwi, bowiem jeszcze nie doswiadczyles - *tylko* Twoje konsekwencje.

Już skończyłeś? Dziękuję.

Jak już wydoroślejesz, oraz inwektywy zamienisz na merytoryczne argumenty, to daj znać. Póki co jesteś zwykłym tępakiem, który za argument uważa obrażanie kogoś.
Życzę miłego dnia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones