PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316686}
6,0 202 707
ocen
6,0 10 1 202707
3,2 16
ocen krytyków
Job, czyli ostatnia szara komórka
powrót do forum filmu Job, czyli ostatnia szara komórka

Wstyd mi, że urodziłam się w Polsce, jak widzę taką żenadę. Czy nikt na 36 000 000 ludzi nie umie wymyślić coś co nazywa się scenariusz?

aniaredmann34

Tak to jest jak się odbiera film "dosłownie" . Osobiście uważam , że film świetnie parodiuje polskie społeczeństwo.

ocenił(a) film na 3
A_X_L

Wydaje mi sie , nadinterpertujesz ten film. Ten film to głównie zlepek paru scen pełnych już dano nie śmiesznych "sucharów". Nie jestem jeszcze starym wygą, ale humor tego filmu uważam za strasznie prostacki wręcz prymitywny.

ocenił(a) film na 8
marcoxp1233

A ja lubię takie poczucie humoru. Takie dzikie, prostackie żarty właśnie. Są dobre na rozluźnienie. Nie śmiesznych? mnie i wielu innych śmieszą. job nie ma oceny 1,2, czy 3 mimo usilnych starań ludzi twojego pokroju. to świadczy o tym, że jednak komuś się podoba.

Wiesz, niektórych śmieszą np gify z gwiezdnych wojen, gdzie lord vader (czy jak mu tam) chwyta pizzę.
HA HA HA HA HA. boki zrywać.

generalnie widząc takie poczucie humoru strzelam facepalm.

ale każdy ma inne poczucie humoru, ludzie, uszanujmy to!
W sumie to przecież to polska... tutaj nikt nikogo nie szanuje, no tak, zapomniałem. ale łudzić się zawsze można...

Astral_the_Shadow_Prayer

'lord vader (czy jak mu tam)' ziomek lepiej zostan przy tym jobie.

ocenił(a) film na 8
sanczopansa

cicho tam nerdzie z poznania. nie z toba rozmawiam. każdy twój komentarz kończy się zwykle samoupokorzeniem, więc radzę ci zaprzestać.

ocenił(a) film na 3
Astral_the_Shadow_Prayer

Ludzi mojego pokroju?? Czyli jakich? Piszesz ładne teksty tu jest Polska tu się ludzi nie szanuje, a czy TY jesteś innny? Napisz w jakiej grupie ludzi mnie zaszufladkowałeś? Tak jestem takim trochę Star Warsowym nerdem.

ocenił(a) film na 8
marcoxp1233

ludzi twojego pokroju znaczy tych, którzy atakują joba i wystawiaja mu 1/10

Może nie jestem inny, ale staram się być inny. nie krytykuję poglądów i zdania innych tak długo, jak nie są ofensywni względem moich wartości i poglądów, lub gdy oczerniają innych ludzi.

ocenił(a) film na 3
Astral_the_Shadow_Prayer

Do tego właśnie służy forum do wyrażania własnych poglądów. Nikogo nie obraziłem każdy ogląda filmy jakie chce.
Zmieniam ocenie na 3/10, przecież nie będę stawiał JOBA na równi z :gulczasami czy też innymi kosmicznymi nominacjami.

aniaredmann34

film jest spoko, idzie się uśmiać po pachy chyba że ktoś woli romantyki albo nie ma poczucia humoru i dystansu do tego co widzi.

ocenił(a) film na 4
kvc

Stare suchary typu " Choinka się pali" czy "Nazywam się Waldek Czosnkowski, a wy? A my nie". Czytałem to w Kaczorze Donaldzie jak miałem 8 lat. Jakies niezwiązne z niczym scenki jak Jachimowicz jedzie samochodem i mówi co za chuj? i tyle co w tym zabawnego, co to wnosi do filmu. Takie dno to ja bym z kumplami wymyslił po kilku piwach w 40 minut. Kto na to dał kasę. Aż dziw, że Szyc którego postac troche ratuje ten film w tym zagrał. Krótko mowiąc słaboo.

ocenił(a) film na 1
saruman_2

suchar movie... dałam 1/10, bo nie można niestety dać 0

ocenił(a) film na 4
saruman_2

Też mi się skojarzyły kawały z Kaczora Donalda ^^

użytkownik usunięty
DFence

jak ten film był dotowany z państwowych pieniedzy to nie mam pytan. żenua jakich mało.

ocenił(a) film na 1

no dokładnie.... jednak polska to polska, to nie ameryka, więc nie ma sie co dziwic... -.-' nie polecam!

ocenił(a) film na 7
elciasek4

Polska jeśli już. Jak się nie podoba to na Wyspach szukają chętnych na zmywak ;) gustu czepiać się nie będę, bo każdy ma prawo do własnego zdania. Film jest śmieszny, jak mało która polska komedia poza Misiem itd. Kilka naprawdę dobrych scen. 10 na pewno bym nie dała, ale na 7 spokojnie zasługuje.

ocenił(a) film na 1
Schokolade

sama idź na zmywak .. ;/ żałosne

ocenił(a) film na 7
elciasek4

Łaał, toż to najprawdziwsza cięta riposta! szacun, bro. Sorry, ale jak ktoś "Zmierzch" ocenia na 10 albo takie coś jak "Sala Samobójców", a jeden z nielicznych śmiesznych polskich filmów na 1 tylko dlatego, że jest polski... to dopiero jest żałosne.

ocenił(a) film na 1
Schokolade

haha, nie miałam pisac ciętej riposty.. więc... zmierzch jest bardzo dobry, zdania nie zmienie... a co do sali samobojcow, to nie zrozumialas najwidoczniej filmu... nigdy nie przezylas i nie znasz nikogo co przezyl depresje, wiec nie bede z Toba dyskutowac na ten temat.. to najlepszy polski film. A co do joba, to zalosne sa tam teksty i tyle... film naprawde na niskim poziomie, ale moze Ty takie lubisz.

aniaredmann34

aniaredmann34 - skoro tak bardzo wstydzisz się tego, że urodziłaś się w Polsce, to dlaczego nadal mieszkasz w tym kraju i posługujesz się polskim językiem? Prawdę mówiąc żaden kraj nie może być żenujący, żenować może tylko poziom intelektualny ludzi którzy w danym kraju mieszkają. Zastanów się jaki poziom sobą reprezentujesz.....przerażające jest to jak ludzie odbierają wszystko dosłownie, zero poczucia humoru, zero radości z życia, tylko nienawiść i pretensje do całego świata. Zresztą czego ja oczekuję od osoby, która ocenia film ,,maska" 10/10, może mi powiesz, że to film na dużo wyższym poziomie...oczywiście przecież to produkcja USA nie ważne jaki jest poziom filmu, ważne, że nie jest nakręcony w Polsce.... powodzenia

ocenił(a) film na 3
kiara8

ona ocenia "maskę" na 10, a Ty "Step Up-y", "przecież to produkcja USA nie ważne jaki jest poziom filmu, ważne, że nie jest nakręcony w Polsce"; też mogłabyś się zastanowić co piszesz ;) swoją drogą aniaredmann34 ocenia filmy albo na 10, albo na 1; to też dziwne, ale ja się nie "wtrancam"
pozdrawiam:)

sotk

Zastanowiłam się nad tym co napisałam, bo jakbyś zauważył, nie obrażam polskich filmów, jeżeli oglądam filmy produkcji USA to znaczy, że nie lubię Polskich filmów? Nie oceniam na 1 filmów i nie omijam ich szerokim łukiem, tylko dlatego, że są nakręcone w Polsce. W przeciwieństwie do takiej ,,patriotki' jak aniaredmann34 nie wstydzę się tego, że urodziłam się w Polsce. Na jakiej podstawie możesz napisać o mnie: "przecież to produkcja USA nie ważne jaki jest poziom filmu, ważne, że nie jest nakręcony w Polsce". Poza tym chciałam tylko pokazać aniaredmann34, że film ,,Maska" z gatunku komedia i produkcji USA, nie różni się poziomem od filmu ,,Job'' , mimo tego, że ,,Maska" została wyprodukowana w USA. A co do Step Up-ów pomimo tego, że oceniam wysoko ten film, nie ubliżam na forach Polskim filmom z tego samego gatunku. pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
kiara8

Po pierwsze: przepraszam, bo nie miałem na myśli tego, że wstydzisz się Polski i nie lubisz polskich filmów... chodziło mi tylko o to, że aniaredmann34 dała 10/10 Masce, a Ty 10/10 Step Up-om, mimo, że oba filmy nie są arcydziełami :) chyba zacytowałem trochę za dużo :P
Po drugie: nie wiem, jak możesz mówić, że "Maska" nie różni się poziomem od fimu "Job"

sotk

W porządku, faktycznie, może o gustach się nie dyskutuje. W moim odczuciu, film ,,Maska" reprezentuje bardzo niski poziom, ale na pewno w krótkim czasie znajdzie się osoba, która inaczej ten film ocenia i za chwilę zakrzyczy mnie na forum. Niech każdy ma swoje zdanie o danym filmie, ale po co za chwilę wypisywać na forum takie komentarze typu: wstydzę się tego kraju itp. Ale jak już wcześniej powiedziałeś nie ma co się wtrącać, faktycznie to nie moja sprawa, co aniaredmann wypisuje na forum, zdaję sobie też sprawę z tego, że w większości takie komentarze piszą dzieci i widok takich komentarzy na pewno nie jest tylko dla mnie drażniący. Serdecznie pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
aniaredmann34

A mi wstyd, że tak wielu ludzi nie potrafi dobrego filmu poprawnie odebrać ;) - idź sobie Modę na sukces oglądaj, tam masz super scenariusz.

ocenił(a) film na 3
konri8_KP

nom dałem 3 bo jednak kilka dobrych tekstów bylo. Ale po za tym film tak nudny i tak głupi i do tego te durne przerywniki. Ach spodziewałem się czegoś lepszego :-(

ocenił(a) film na 8
aniaredmann34

Może i odświeżam stary temat ale nie mogę się powstrzymać. Oceniłaś "Między słowami" na 1/10 i narzekasz, że w Polsce nie ma komu scenariuszy pisać? Boję się co by było gdyby tak polscy scenarzyści poszli twoim gustem.

ocenił(a) film na 1
raval87

tak?
a o czym jest ten film? "między słowami"?
odpowiedź

ocenił(a) film na 1
aniaredmann34

5 minut nie mogłam wytrzymać, nawet nie można łacha pociągnąć z takiego debilstwa

ocenił(a) film na 10
aniaredmann34

Dla mnie film jest świetny , mocno się na nim uśmiałem . Polecam na poprawienie humoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones