PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6644}
6,7 4 728
ocen
6,7 10 1 4728
Jumpin' Jack Flash
powrót do forum filmu Jumpin' Jack Flash

Chociaż film ma już swoje lata ... to nadal bawi i trzyma w napięciu, a to myślę zasługa przede wszystkim Whoopi, która sprawdza się w prawie każdej roli i daje z siebie wszystko, również tutaj jako trochę zwariowana pracownica banku, która przez przypadek zostaje zamieszana w aferę szpiegowską jest po prostu świetna! Dla niej z pewnością warto go zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
Brazowooka

Wspaniala komedia
Jedna z moich ulubionych komedii, ktora ogladalem juz dosc dawno wieczorem w tv razem z moja mama, a obok na fotelu spal moj tata, ktory co 3 minuty sie budzil i krzyczal na nas zebysmy przestali sie smiac ale nie moglismy bo film na prawde rewelacyjny co chwila cos smiesznego i na prawde warto zoabczyc!

ocenił(a) film na 9
Brazowooka

Wspaniala komedia
Jedna z moich ulubionych komedii, ktora ogladalem juz dosc dawno wieczorem w tv razem z moja mama, a obok na fotelu spal moj tata, ktory co 3 minuty sie budzil i krzyczal na nas zebysmy przestali sie smiac ale nie moglismy bo film na prawde rewelacyjny co chwila cos smiesznego i na prawde warto zoabczyc!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones