PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 773
oceny
6,5 10 1 158773
5,3 24
oceny krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Film robi naprawdę dobre wrażenie, zwłaszcza na seansie 4D. Jest sporo odniesień (choć nie bezpośrednich) do pierwszej części, a w trailerach wcale najważniejszego nie pokazali. Aczkolwiek jest to film dla tych, którzy po prostu szanują całą serię. Jeśli ktoś wybrał się do kina, mając ogólnie neutralny stan do Jurassic Park, to raczej go nie wciągnie. Jest tutaj ta sama prostota, jak w innych częściach, a na końcu ***SPOILER*** trochę zalatuje filmem o królu potworów z zeszłego roku ***KONIEC SPOILERA***


Rzeczywistość jednak bardzo Jurassicowa, można spokojnie oglądać i czerpać z tego przyjemność ;)

ocenił(a) film na 9
Mruck

Mi się bardzo podobał, 10/10:D

Mruck

Widzialem wczoraj. Ide raz jeszcze

ocenił(a) film na 8
Mruck

Mnie pozytywnie zaskoczyła ta część, zdecydowanie lepsza od 3'ki. Ciekawy pomysł na fabułę, świetne wykonanie. Czekam teraz na wersje na BD

ocenił(a) film na 9
Mruck

PS Twoja ocena byla dluuugo z tylu!

ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

Heh być może :) Nie wiem czemu, ale teraz na Filmwebie mija trochę czasu, zanim temat zawiśnie na forum. Kiedy pisałem, nie było żadnej oceny :) Szkoda, że te filmy tak szybko się kończą, na kolejny Jurajski trzeba będzie jeszcze długo czekać... ;/

ocenił(a) film na 9
Mruck

Ja szukam właśnie, gdzie grają w 4 albo nawet 5D. Póki co zaliczyłam 3D i wybieram się na zwykłe 2D, bo okulary niepomiernie mnie wkulwiają. Efekty, efektami - lepsze, ale chcę się skupić nad całością filmu, może coś mi umknęło z fabuły?

ocenił(a) film na 8
Evans18

Ja 4D oglądałem w Cinema City w Krakowie, Bonarka. Z tego co wiem, jest gdzieś jeszcze w Warszawie, o innych miastach nie mam pojęcia. Seans 4D wbrew pozorom pozwala fajnie się wczuć w film, fajnie jest dostawać ciosy w plecy gdy dzieje się jakaś rozpierdziucha :)

ocenił(a) film na 9
Mruck

Do Krakowa to mam akurat niedaleko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones